Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Puanları 24 Nisan Cuma 390.Bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Finali

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü 390.Bölümü akşam saat: 20:30 da yayınlanacak.Bu hafta yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı Corona virüsten dolayı artık,Zuhal Topal yarışmacıların evine gitmiyor.Önceden dezenfekte edilmiş bir evde yarışmacılar yemeklerini hazırlıyor. 24 Nisan Cuma günü saat :16:00 da yayınlanması gereken final bölümü bu hafta ki değişiklikle akşam saat 20:30 da yayınlanacak. 24Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek?Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

24 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 390.Bölüm Final Bölümü

24 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 390.Bölüm Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Emine IŞIK ve Kayınvalidesi Şükran IŞIK hanım katıldılar. Yarışmacı Gelin Emine IŞIK , 9 aylık evli ,kayınvalidesiyle beraber yaşıyor,23 yaşında,Vanlı.Yarışmada iddialı olduğunu söylüyor. 15.000 TL ‘yi kazanacağını belirtiyor.

24 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 385.Bölüm Final Bölümünde Kayınvalidesi Şükran IŞIK ,eğlenceli,neşeli,titiz,yarışmada iddialı Vanlı bir kayınvalidemiz.

24 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Emine IŞIK ve Kayınvalidesi Şükran IŞIK kayınvalideleri ağırlayacak.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Zuhal Topal’la Sofrada 390.Bölüm 1.Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 390.Bölüm 1.Fragmanı

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Emine IŞIK’ın Yemek Menüsü

  • Misket Çorbası
  • Yoğurtlu Karnabahar Kızartması
  • Yaprak Sarma
  • Milföylü Biber Sarma
  • Sac Tava
  • Patlıcan Bohça
  • Nohutlu Pirinçli Pilavı
  • Çoban Salatası
  • Tahin,Ceviz ve Dondurmalı Kabak Tatlısı

Etli Bohça (Manisa)Kebabını Denediniz mi?

Manisa Kebabı

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Emine IŞIK’ın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa Yorumları :Yeter hanım masayı çok beğendiğini belirtti.Sevgi hanım sofrayı beğendiğini söyledi.Haftanın en güzel masası olduğunu belirttiler.

Çorbası ; Misket Çorbası ikram etti.Zehra Filiz Hanım yemeğe çok hızlı başladı eleştirilerini arka arkaya sıraladı.Kaşık ve çatalların yanlış koyulduğunu belirtti.Çorbanın akışkanlığının biraz daha koyu olmaması gerektiğini belirtti.Sinem hanım çorbanın kesildiğini diğer kayınvalideler ise kesilmediğini belirttiler. Çorbanın tadının güzel lezzetli olduğunu söylediler.Zuhal Hanım nohutun kabuklarının çıktığını ,bunu engellemek için bir tepside nohutları öncesinde kavanozda ezerek kabuklarının çıkartılabileceğini belirtti.

Ara sıcaklar ; Yoğurtlu Karnabahar Kızartması,Yaprak Sarma,Milföylü Biber Sarma ikram etti.Sevgi hanım ara sıcakları beğenmediğini belirtti.Filiz hanım yaprak sarmada baharatın az olduğunu ,Yoğurtlu Karnabahar Kızartmasının tuzsuz olduğunu söyledi.Sinem hanım ara sıcakları beğenmediğini belirtti.Yeter hanımda Milföylü Biber Sarma dışında diğer ara sıcakları beğendiğini belirtti. Zuhal hanım dolmanın çok lezzetli olduğunu beğendiğini ,milföylü biberli sarmanın biberinin diri kaldığını beğenmediğini belirtti.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Tam Tahıllı Ay Çekirdekli Ekmek Tarifimizi Deneyiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Tam-Tahıllı-Ay-Çekirdekli-Ekmek3-1024x768.jpg
Tam Tahıllı Ay Çekirdekli Ekmek

Ana yemek ;Sac Tava , Patlıcan Bohça ,Nohutlu Pirinçli Pilavı ,Çoban Salatası ikram etti.Sinem hanım Patlıcan Bohça‘yı beğenmediğini içinin sert olduğunu ,pilavının diri olduğunu söyledi.Zehra hanım Patlıcan Bohça‘yı köftesinin sert olmasından dolayı beğenmediğini , sac kavurmayı beğendiğini belirtti.Yeter hanım da Patlıcan Bohça dışındaki yemekleri beğendiğini söyledi.Zuhal Hanım Patlıcan Bohça‘yı beğenmediğini diğer Sac Tava, Nohutlu Pirinçli Pilavı ,Çoban Salatasını beğendiğini söyledi.

Tatlısı ; Tahin,Ceviz ve Dondurmalı Kabak Tatlısı ikram etti.Yeter Hanım ve Zehra Filiz Hanım Kabak tatlısını çok beğendiğini belirttiler.

24 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Cuma Yarışmacı Gelini Emine IŞIK ve Kaynanası Şükran IŞIK Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

Gelin Emine Hanıma ,Sinem Hanım 3 puan verdi.
Gelin Emine Hanıma ,Zehra Filiz Hanım  6 puan verdi.
Gelin Emine Hanıma , Yeter Hanım   8 puan verdi.
Gelin Emine Hanıma ,Sevgi Hanım 4 puan verdi.
Gelin Emine Hanıma , Zuhal Topal   7 puan verdi.
 Emine Hanım Günü Toplamda  28 puanla kapattı
24 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü

24 Nisan 2020 Cuma günü Final bölümü Zuhal Topal’la Sofrada 390. Bölüm Final Bölümü Gelinlerin aldığı Toplam Puanlar :

20 Nisan PazartesiArife DİNLİ25 puan (Elendi)
21 Nisan SalıDilek BÖKE31 puan (Elendi)
22 Nisan ÇarşambaLeyla KAYA32 puan (Lider)
23 Nisan PerşembeBüşra KARA24 puan (Elendi)
24 Nisan CumaEmine IŞIK 28… puan (Elendi)

24 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kim Kazandı?

24 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Zehra FİLİZ Hanımın ,Yarışmacı Gelini Leyla KAYA 32 puan alarak haftanın Kazananı oldu.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Hatay Tepsi Kebabını Denediniz mi?

Tepsi Kebabı
24 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Haftanın Kazananı

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazanan Gelini

24 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Zehra FİLİZ Hanımın ,Yarışmacı Gelini Leyla KAYA 32 puan alarak haftanın Kazananı oldular. Yarışmacı Gelinimiz Leyla KAYA Hanımı Tebrik Ediyoruz.

24 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kazanan Yarışmacı Gelinin Menüsü

Leyla’nın Menüsü

DİKKAT : Her gün yarışmada olanlarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.