Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü 10 Nisan Cuma 380.Bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü akşam saat:20:30 da yayınlanacak.Bu hafta yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı Corona virüsten dolayı artık,Zuhal Topal yarışmacıların evine gitmiyor.Önceden dezenfekte edilmiş bir evde yarışmacılar yemeklerini hazırlıyor.10 Nisan Cuma günü saat :16:00 da yayınlanması gereken final bölümü bu hafta ki değişiklikle akşam saat 20:30 da yayınlanacak. 10 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek?Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

Fırnda Patlıcan Musakka Denediniz mi?

Patlıcan Musakka 
Yarışmacı Gelin Esin AKKAŞ

10 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 380.Bölüm Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Esin AKKAŞ ve Kayınvalidesi Serengül AKKAŞ hanım katıldılar. Yarışmacı Gelin Esin AKKAŞ 25 yaşında , 5 yıllık evli , 3 çocuk annesi , Bursalı , gözü kara ,pratik, inatçı ,alışveriş canavarı.Yarışmada iddialı olduğunu söylüyor. 15000 TL ‘yi kazanacağını belirtiyor.

Kayınvalide Serngül AKKAŞ

10 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 380.Bölüm Final Bölümünde Kayınvalidesi Serengül AKKAŞ tutumlu,az ama öz konuşan ve yarışmada iddialı bir kayınvalidemiz. 10 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Esin AKKAŞ ve Kayınvalidesi Serengül AKKAŞ kayınvalideleri ağırlayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 380.Bölüm 1.Fragmanı

Kayınvalideler yemek menüsünü gördüklerinde böreklerin çok olmasını eleştirdiler.Yemekleri basit buldular.Gülbeyaz hanım ,Serengül hanımın Perşembe günü yarışmacı gelin Esra’nın yemeklerine 7 puan vermesini haksızlık olarak değerlendirdi.Gönül hanımın puanın bu gün düşük olacağını düşündüğünü söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Esin AKKAŞ’ın Yemek Menüsü:

Zuhal Topal’la Sofrada Esin’in Menüsü
 • Brokoli Çorbası
 • Üç Renkli Börek
 • Fırında Kaşarlı Mantar
 • Patates Çanağı
 • Çoban Böreği
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Ay Baklavası

Zuhal Topal’la Sofrada 380.Bölüm 2.Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 380.Bölüm 2.Fragmanı

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Esin’in Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Gülbeyaz hanım yarışmacı gelin Esin ve kayınvalidesinin karşılamasını beğenmedi.Gönül Hanımda yarışmacı gelin Esin ve kayınvalidesinin karşılamalarını beğenmediğini belirtti.Yemek menüsünü ,Gülbeyaz hanım ve Gönül Hanım , çok basit kolay bir menü olduğunu söylediler.Gönül Hanım masada çiçeği uyumsuz buldu.Zuhal hanım sofra düzenini beğendi.Gülbeyaz hanım ,Serengül hanımın masadaki puanlamasını yönlendirdiğini iddia etti. Yeter hanım ,Serengül hanımın kendisine 7 puan vermesi gerektiğini söyledi.

Çorbası ;Brokoli Çorbası ikram etti.Yeter hanım ,Gönül hanım lezzetinin ve tadını olmadığını belirttiler.Gülbeyaz hanımda çorbayı beğenmediğini söyledi.Zuhal Topal hanım çorbayı beğendiğini sadece tuzunun olmadığını belirtti.

Ara sıcaklar ; Üç Renkli Börek, Fırında Kaşarlı Mantar ,Patates Çanağı ikram etti.Gülbeyaz hanım ara sıcakları basit buldu.Zuhal Topal Hanım verilen puanları eleştirilerle uyumlu olmadığı için eleştirdi.Düşük puanların önce verildiğini daha sonra ,yüksek puanların , hak etmeyen masalara verildiğini söyledi.Gülbeyaz hanım mantarın pişmediğini söyledi.Üç renkli böreği de basit buldu.Gönül hanım patates çanağını beğendi. Böreğin sadece kıymalı kısmını beğendiğini söyledi. Yeter hanım mantarı çiğ buldu diğer ara sıcakları beğendiğini söyledi.Ümmü hanım da mantar ve böreğin pişmesi gerektiğini söyledi. Patates çanağını beğendiğini söyledi. Zuhal hanım da mantar ve böreğin az piştiğini söyledi. Patates çanağının lezzetli olduğunu söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Tam Tahıllı Ay Çekirdekli Ekmek Tarifimizi Deneyiniz.

Tam Tahıllı Ay Çekirdekli Ekmek

Ana yemek ; Çoban Böreği , Sebzeli Bulgur Pilavı , Mevsim Salatası ikram etti.Gülbeyaz hanım çoban böreğini beğendi. Pilavın tadı tuzu yok dedi.Salatayı beğendi.Gönül hanım ana yemeği basit buldu. Çoban böreğini beğendi. Pilavı beğenmediğini söyledi.Yeter hanım da pilavın lezzetsiz olduğunu söyledi.Çoban böreğini beğendiğini söyledi.Ümmü hanım da pilavı yavan buldu. Salatanın sosunu az buldu. Çoban böreğini beğendi. Zuhal hanım da yemeklerin tuzunun eksik olduğunu söyledi. Salatanın sosunun eksik olduğunu söyledi.Çoban böreğini beğendiğini söyledi.

Tatlısı ; Ay Baklavası ikram etti.Gönül hanım tatlının pişmediğini söyledi.Şerbetini çekmediğini söyledi.Gülbeyaz hanım tatlının şerbetini fazla buldu. İçinin hamur olduğunu söyledi.Yeter hanım da tatlının şerbetini çekmediğini söyledi. Ümmü hanım da içinin hamur olduğunu söyledi.

Yarışmacı Gelin Esine Puanlanıyor

10 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Cuma Yarışmacı Gelini Esin AKKAŞ ve Kaynanası Serengül AKKAŞ Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Esin Hanıma , Yeter Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Esin Hanıma ,Gönül Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Esin Hanıma , Gülbeyaz Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Esin Hanıma , Ümmü Hanım 7 puan verdi.
 • Gelin EsinHanıma , Zuhal Topal’da 8 puan verdi.
 • Esin Hanım günü toplamda 28 puanla kapattı.
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından
Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü

10 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kim Kazandı?

10 Nisan 2020 Cuma günü Final bölümü Zuhal Topal’la Sofrada 380. Bölüm Final Bölümü Gelinlerin aldığı Puanlar : Kayınvalide Yeter Balkan Hanımın ,Yarışmacı Gelini Buse Balkan 22 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Gönül Çiftçi Hanımın ,Yarışmacı Gelini Seval Çiftçi 30 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Gülbeyaz Dinç Hanımın, Yarışmacı Gelini Tülay Dinç 29 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Ümmü Sağlam Hanımın ,Yarışmacı Gelini Esra Sağlam 28 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Serengül Akkaş Hanımın , Yarışmacı Gelini Esin Akkaş 28 puan alarak haftayı tamamladı.

Fırında Patates Patlıcan Köfte Dizmesi Tarifimizi Denediniz mi?

Fırında Patates Patlıcan Köfte

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazananı Seval ÇİFTÇİ

10 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Gönül ÇİFTÇİ Hanımın , Yarışmacı Gelini Seval ÇİFTÇİ 30 puan alarak haftanın Kazananı oldu. Yarışmacı Gelinimiz Seval ÇİFTÇİ Hanımı Tebrik Ediyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazananı

10 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kazanan Seval ÇİFTÇİ‘nin Menüsü

Haftanın Kazanan Yarışmacı Gelin Seval Çiftçi’nin Menüsü
Google
zuhal topalla sofrada yemekchefs

DİKKAT : LÜTFEN GOOGLE ‘de “zuhal topalla sofrada yemekchefs” yazarak arayınız.

DİKKAT : Her gün yarışmada olanlarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.