Zuhal Topal’la Sofrada 27-31 Ocak 2020 328.Bölüm Son Bölüm Yemek Tarifleri Kaynana Puanları Kim Birinci Olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada 27-31 Ocak 2020 328.Bölüm Son Bölüm Yemek Tarifleri:

Zuhal Topal’la Sofrada 27-31 Ocak Haftası Yarışmacı gelinler yemek tarifleri ,Kaynanaların gelinlere verdiği puanları buraya yazıp sizleri bilgilendireceğiz. Her haftanın fragmanını yayınlayacağız. 27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programında 328.bölüm Fragmanı aşağıda.

Zuhal Topal Sofrada 328.Bölüm

27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 31 Ocak 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki 28 Ocak 2020 Salı gününün ikinci yarışmacı gelin ve Kaynanamız: Zuhal Topal’la Sofrada . 29 Ocak 2020 Çarşamba günü yarışmacı gelini Dilek ile kaynana Kibar hanım’ın evine kaynanalar konuk olacak.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Ocak 2020 Çarşamba günü Yarışmacı Gelini Dilek Hanımın Hazırlayacağı Menü :

 • Çeşmi Nigar Çorbası
 • Karides Güveç
 • Kalamar Tava Tarator Soslu
 • Ahtapot Izgara
 • Ahtapot Salatası
 • Girit Ezme
 • Izgara Çupra
 • Biberiyeli Patates
 • Akdeniz Salatası
 • Kaymaklı Ayva Tatlısı

Kayınvalideler Gelin Dilek’in yemek menüsünün tamamının balık çeşitleri olduğu için eleştirdiler.Çeşmi Nigar Çorbası kayınvalideler tarafından genel olarak beğenildi.Fakat çorbayı mercimek çorbasına benzettiler.Kayınvalide Nuray Hanım tadını beğenmediğini belirtti. Ara sıcak olarak Karides Güveç, Kalamar Tava Tarator Soslu , Girit Ezme , Ahtapot Izgara, Nejla Hanım,Esra Hanım Ahtapot Izgarayı yememekte ısrar ettiler.Fakat Zuhal Hanım programın formatı gereği yemeleri gerektiğini söyledi. Karides Güveci genel anlamda beğenildi fakat Kalamar Tava Tarator Soslu, Ahtapot Izgara beğenilmedi.Nuray hanım genelde de deniz ürünlerini yemediğini ve sevmediğini belirtti.Fatma hanım Girit ezmesini beğenmedi.Ahtapot Izgarayı da beğenmedi. Ana yemek olarak Izgara Çupra , Biberiyeli Patates , Akdeniz Salatası izram etmek istedi fakat Biberiyeli Patatesi fırından çıkartırken halının üzerine düşürdü. Kayınvalideler bundan dolayı Yarışmacı Gelin Dilek Hanım’ın menüsünü eksik olarak değerlendirdiler. Yarışmacı Gelin Dilek Hanımın Kayınvalidesi Kibar Hanımın ahtapotu yememesi Nejla hanım tarafından eleştirildi.Gelin Dilek Hanım mutfakta ufak tefek kazalar geçirdi.Buda yemeklerin geç gelmesine neden oldu. Nejla Hanım, Izgara Çupra ‘nın sunumunu beğenmedi.Balığın çok piştiğini ve dağıldığını söyleyerek eleştirdi.Esma hanım ana yemeğin tadını beğendi fakat tuzsuz olduğunu belirtti.Fatma hanım Izgara Çuprayı tuzsuz ve tatsız buldular.Salatasını genel olarak beğendiler. Kaymaklı Ayva Tatlısını ,Fatma Hanım bu menünün üzerine gitmediğini belirtti.Esma Hanım ,Nuray Hanım tatlıyı beğendi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada 328. Bölüm Son Bölüm Yarışmacı Gelini Dilek ve Kaynanası Kibar Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Dilek Hanıma , Nuray Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Fatma Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Nejla Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Esma Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma ,Zuhal Topal da 6 puan verdi. Dilek Hanım günü toplamda 23 puanla kapattı.

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada 329. Bölüm Son Bölüm Yarışmacı Gelini Yaprak ve Kaynanası Fatma Hanım Kim den Kaç Puan alacak? 27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada 329. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Zuhal Topal Sofrada 329. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.