Zuhal Topal’la Sofrada 15 Nisan Çarşamba 383.Bölüm

Özge ve Kayınvalidesi Esme Hanım

13-17 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 17 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde Çarşamba yarışmacı gelini Özge ve Kayınvalidesi Esma hanım katıldılar.

15 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Yarışmacı Gelin Özge Söylemez

15 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Özge Söylemez ve Kayınvalidesi Esma Söylemez hanım katıldılar.Yarışmacı gelin Özge Söylemez 7 yıllık evli, 25 yaşında ,18 yaşında evlendi.Gelinimiz aslen Urfalı ,temiz ve tutumlu.İstanbul da yaşıyor .Bir çocuk annesi,Mutfağı ise lezzet dolu ,yarışmaya kızı için katılıyor. Yarışmacı Gelin Özge Söylemez Çarşamba günü kayınvalideleri ağırlayacak.

Kayınvalidesi Esma Söylemez

14 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Özge Söylemez ve Kayınvalidesi Esma Söylemez hanım katılıyor . Kayınvalidesi Esma Söylemez aşcı,4 yıldır çalışmıyor , Aslen Ordulu ,İstanbul ‘da yaşıyor. 2 çocuk annesi , 2 gelini ve bir torunu var.

Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

 • Kıtır Ekmekli Zerdaçallı Süzme Mercimek Çorbası
 • Etsiz çiğ köfte
 • Zeytinli Açma
 • Peynir Köftesi
 • Tepsi Kebabı
 • Arpa Şehriyeli Pilav
 • Mevsim Salatası
 • Vezir Parmağı Tatlısı

Hatay Tepsi Kebabının Tarifini Denediniz mi?

Hatay Tepsi Kebabı
Yarışmacı Gelin Özge Söylemez Yemekleriyle ilgili Yorumları

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Özge Söylemez Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa Yorumları : Yarışmacı Gelin Özge Söylemez‘in masasını Kayınvalide Nejla , Kayınvalide Muazzez ve Kayınvalide Hamide masayı basit buldular.

Çorba : Kıtır Ekmekli Zerdaçallı Süzme Mercimek Çorbası ikram etti. Kayınvalide Nejla ve Kayınvalide Hamide mercimek çorbasını çok basit olduğunu ve yarışma masasına yakışmadığını söylediler. Kayınvalide Nejla ,Kayınvalide Esma hanımla çorba üzerinden tartışmalarına devam ettiler. Kayınvalide Nejla kendi günün acısını çıkartıyor gibiydi.

Ara Sıcaklar : Etsiz çiğköfte, Zeytinli Açma , Peynir Köftesi ikram etti. Nejla hanım çiğköfteyi ,açmayı beğenmedi. Gülsinem hanım çiğköfteyi ,peynir köftesini beğenmedi.Muazzez hanım Etsiz çiğköftesinin kıvamında olmadığını , Zeytinli Açmanın kalın olmasından dolayı ve Peynir Köftesini beğenmediğini belirtti.Zuhal Topal çiğköftenin kıvamının , lezzetinin ,baharatının lezzetinin olmadığını belirtti.

Pratik Çiğ Köfte Tarifimizi Denediniz mi?

Pratik Çiğ Köfte

Ana Yemekler : Tepsi Kebabı , Arpa Şehriyeli Pilav , Mevsim Salatası ikram etti. Kayınvalide Hamide hanım ana yemeğin gecikmesinden dolayı ,Kayınvalide Esma hanıma yemeğin getirilmesini söyledi. Kayınvalide Hamide hanım pilavı ve salatayı beğenmediğini , tepsi kebabını beğendiğini belirtti. Yarışmacı Gelin Özge hanım, Kayınvalide Nejla hanımı kendi yemekleriyle gelinin yemeklerini kıyaslamaması gerektiğini,beğenmemeye geldiğini söyledi.Zuhal Topal Hanım Tepsi Kebabını beğendiğini şimdiye kadar yediği en lezzetli Tepsi Kebabı olduğunu söyledi.Patates kızartmasının pişmediğini belirtti.

Zuhal hanım korona virüs salgınında doktorların gösterdiği özverili çalışmayı alkışladığını belirterek kayınvalidelerle beraber alkışladı.Doktorlara virüsü yayıyor gibi bir bakışın olmasına çok üzüldüğünü,doktorların gerekli önlemleri alarak hastaları iyileştirmek için uğraştıklarını belirtti.Bu süreçte doktorların yanında olmamız gerektiğini belirtirken göz yaşlarına hakim olamadı.

383.Bölüm Zuhal Topal’ın Duygusal Anları

Zuhal Topal’ın Duygusal Anları

Tatlı : Vezir Parmağı Tatlısı ikram etti.Nejla hanım tatlısını beğenmedi.Diğer kayınvalideler tatlısını beğendiler.

15 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Çarşamba Yarışmacı Gelini Özge Hanım Puanlanıyor

15 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Çarşamba Yarışmacı Gelini Özge Söylemez ve Kaynanası Esma Söylemez Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Özge Hanıma , Nejla Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Özge Hanıma , Muazzez Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Özge Hanıma , Gülsinem Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Özge Hanıma , Hamide Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Özge Hanıma , Zuhal Topal’da 7 puan verdi. Özge günü toplamda 25 puanla kapattı.

16 Nisan Perşembe Günü Zuhal Topal’la Sofrada 384.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Diba ve Kayınvalidesi Gülsinem ,kayınvalideleri ağırlayacak. 16 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 384.Bölümde Yarışmacı Gelin Diba Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

16 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 384.Bölümde Fragmanı

16 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 384.Bölümde Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.