9 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 356.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

9 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 13 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

Zuhal Topalla Sofrada 356. Bölüm Fragmanı

09-13 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacı Gelinleri ile Kaynanaları : Pazartesi Yarışmacı Gelin Şeyma Yıldız,Kayınvalidesi İrez Yıldız Salı Yarışmacı Gelin Nur Eda Kısık , Kayınvalidesi Elife Çelikel Çarşamba Yarışmacı Gelin Zeliha Diker ,Kayınvalidesi Nurhan Diker Perşembe Yarışmacı Gelin Sibel Özayyıldız , Kayınvalidesi Miyeser Özayyıldız Cuma Yarışmacı Gelin Elif Cesaret ,Kayınvalidesi Engin Cesaret

Zuhal Topal’la Sofrada 356.Bölüm Fragmanı, Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Şeyma’nın Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Şeyma’nın Menüsü:

 • Tavuklu Yalancı İşkembe Çorbası
 • Pırasalı Börek
 • İçli Köfte
 • Cevizli Mor Lahana Salatası
 • Buğu Kebabı
 • Mercimekli Bulgur Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Ay Baklavası

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Şeyma’nın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Nurhan hanım çorbanın tadının işkembe çorbası gibi olmadığını ,Miyesser hanımda un tadı geldiğini tadını beğenmediklerini belirttiler.Zuhal hanım ve diğer kayınvalideler un tadı almadıklarını belirttiler.Elif hanım çorbanın güzel olduğunu söyledi.Zuhal Hanım çorbayı çok beğendiğini belirttiler. Pırasalı Börek,İçli Köfte ve Cevizli Mor Lahana Salatasından oluşan ara sıcakları Nurhan hanım tarafından çok eleştirildi. Miyyesser hanım böreği beğenirken ,içli köfteyi ve lahana salatasını beğenmediğini belirtti.İçli köfteyi yumuşak olduğunu söyledi.Engin hanım içli köftenin hamurunun kalın,baharatlarının yeterli olmadığını ve iç kıymasının yağsız olduğunu belirtti.Lahana salatasını kalın doğrandığını belirtti.Zuhal hanım böreğini ve lahana salatasını beğendiğini,içli köftesinin kalın olduğunu belirtti.Böreğinin biraz daha çıtır olabileceğini söyledi.

Zuhal Topalla Sofrada Yer Sofrasında

Yer sofrası kayınvalideler tarafından çok eleştirildi. Zor yemek yediklerini belirttiler.Nurhan hanım yer sofrasından dolayı puan kıracağını belirtti. Buğu Kebabı, Mercimekli Bulgur Pilavı ve Mevsim Salatasından oluşan ana yemeği Elif hanım tarafından pilavının soğuk,Buğu kebabının çok sıcak olmasından dolayı eleştirildi. Engin hanım pilavının diri olduğunu ,tereyağı tadının gelmediğini belirtti.Buğu Kebabını çok beğendiğini belirtti.Salatasını da beğendiğini söyledi. Miyyesser hanım pilavının diri ,kuru ve tuzsuz tatsız olduğunu belirtti. Zuhal hanım pilavının tatsız tuzsuz , kuru ve diri olduğunu ,buğu kebabını ve salatasını çok beğendiğini söyledi. Nurhan hanım kebabı çok beğendiğini söylemesine rağmen sofradan aç kaldığını belirtti. Yarışmacı Gelin Şeyma’nın Bulgur pilavı beğenilmedi,Buğu Kebabı ve Salatası çok beğenildi.

Yer sofrası kayınvalideler tarafından çok eleştirildi. Zor yemek yediklerini belirttiler.Zuhal Topal Yarışmacı Gelin Şeyma’nın servisinin çok hızlı olduğu yönünde kayınvalideleri uyardı. Kayınvalideler de servisin çok hızlı olduğunu belirttiler. Ay Baklavası tatlısı ,Nuray Hanım tarafından kalın ve az piştiği söylendi.Elif hanım ve Engin Hanım tatlıyı beğendiklerini belirttiler.Miyyesser Hanımda tatlıyı beğendiğini söyledi.

Yarışmacı Gelini Şeyma Puanlanıyor

09 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Şeyma ve Kaynanası İrez Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Şeyma Hanıma , Elife Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Şeyma Hanıma , Nurhan Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Şeyma Hanıma , Miyeser Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Şeyma Hanıma , Engin Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Şeyma Hanıma , Zuhal Topal da 8 puan verdi. Şeyma Hanım günü toplamda 27 puanla kapattı.

9 Mart Salı Günü Zuhal Topal’la Sofrada 357.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Nur Eda ve Kayınvalidesi Elife ,kayınvalideleri ağırlayacak. 3 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 357.Bölümde Yarışmacı Gelin Nur Eda Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Zuhal Topalla Sofrada 357.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.