8 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanlar 378.Bölüm

8 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 378.Bölüm

6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar yine çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında

10 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek?Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

8 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 378.Bölüm Yarrışmacı Gelin Tülay DİNÇ

8 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 378.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Tülay ve Kayınvalidesi Gülbeyaz hanım katıldılar.Yarışmacı gelin Tülay 18 yıllık evli, 2 çocuk annesi ,temiz ve tutumlu.Yarışmacı Gelin Çarşamba günü kayınvalideleri ağırlayacak.Gelinimiz Kahramanmaraş’tan katılıyor.Kahramaraş’ın lezzetleriyle kayınvalideleri ağırlayacak.

8 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 378.Bölüm Kayınvalide Çavuş Gülbeyaz DİNÇ

Kayınvalidesi Gülbeyaz hanım kendisini ”Çavuş” olarak tanıtıyor.Ama kocasına da hiç sözünün geçmediğini söylüyor.4 çocuk annesi.1 erkek çocuğu ,3 kız çocuğu var.Gelinin elinin yavaş olmasından ve aşırı titiz olmasından çekiniyor. Kahramanmaraş’ın misafirperverliğini göstereceğini ifade etti.İddialı olduklarını söylediler. Yarışmacı Gelin Tülay Kayınvalideleri memnun edebilecek mi? Kayınvalideler kaç puan verecek? Yarışmacı Gelin ve Kayınvalidesi Puanlara ne tepki verecek?

Manisa kebabını denediniz mi?

Manisa Kebabı

Zuhal Topal’la Sofrada 378.Bölüm Fragmanı ;

Zuhal TopalLa Sofrada 378.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Tülay’ın Yemek Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Tülay’ın Yemek Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Tülay’ın Yemek Menüsü:

Yemeklerin tariflerine tıklayarak sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Tülay’ın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Ümmü hanım çiçeğin büyük olduğunu söyledi. Masa düzenini genel olarak beğendiler.Serengül hanım da masa düzenini beğendi.Masada çerezlik ikramlar eleştirildi.

Çorbası ;Ekşili köfte çorbasını Ümmü hanım çorbayı lezzetli buldu.Gönül hanım çorbayı pek beğenmedi.Serengül hanım ekşisinin az olduğunu söyledi.Zuhal hanım da çorbanın ekşisinin az olduğunu söyledi.

Ara sıcaklar ;Gönül hanım kömbenin hamur olduğunu söyledi. Diğer ara sıcakları beğendi.Serengül hanım kabak dolmasının pişmediğini söyledi.Kömbeyi beğendiğini söyledi. Ümmü hanım ara sıcakları beğendi.Kömbeyi kalın buldu. İçinin malzemesi az gelmiş dedi. Yeter hanım ara sıcakların hepsini beğendiğini söyledi.Zuhal hanım da kömbenin iyi pişmediğini alt tarafının hamur olduğunu söyledi.Dolmasını beğendiğini söyledi.

Ana yemek ;Elbistan tavayı Yeter hanım pişmemiş olduğunu söyledi. Etin çok sert olduğunu söyledi.Pilavın lapa olduğunu söyledi.Lezzetsiz olduğunu söyledi. Gönül hanım ana yemeği beğendi. Pilavın lapa olduğunu söyledi.Ümmü hanım pilavın lezzetsiz olduğunu söyledi. Elbistan tavayı beğendiğini söyledi.Cacığı beğendi. Serengül hanım ana yemeği beğendi. Zuhal hanım pilavın diri olduğunu söyledi.Ana yemeği tuzsuz bulduğunu söyledi.

Tatlısı ;Fincan tatlısını Serengül hanım beğendi.Gönül hanım tatlıyı beğendi. Diğer kayınvalideler ve Zuhal hanım tatlının kıvamını ve tadını beğendiler.

8 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Çarşamba Yarışmacı Gelini Tülay’ın Puanlanması

8 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Çarşamba Yarışmacı Gelini Tülay ve Kaynanası Gülbeyaz Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

İzmir köfte tarifimizi denediniz mi?

Arda’nın Mutfağından İzmir Köfte
  • Gelin Tülay Hanıma , Yeter Hanım 6 puan verdi.
  • Gelin Tülay Hanıma , Gönül Hanım 6 puan verdi.
  • Gelin Tülay Hanıma , Ümmü Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Tülay Hanıma , Serengül Hanım 6 puan verdi.
  • Gelin Tülay Hanıma , Zuhal Topal’da 6 puan verdi.
  • Tülay Hanım günü toplamda 29 puanla kapattı.

Dana Yatağında Parmentier Tarifini Denediniz mi?

Dana Yatağında Parmentier Tarifini Denediniz mi?

9 Nisan Perşembe Günü Zuhal Topal’la Sofrada 379.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Esra ve Kayınvalidesi Ümmü,kayınvalideleri ağırlayacak. 9 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 379 .Bölümde Yarışmacı Gelin Esra Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Zuhal Topalla Sofrada Haftanın Final Bölümü

Zuhal Topalla Sofrada Final Bölümü

10 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Cuma Haftanın Finali Cuma Günü Saat 20:30’da yapılacak.Bizi takip etmeye devam edin. www.yemekchefs.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.