8 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü 400.bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Finali

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü 400.Bölümü akşam saat: 20:30 da yayınlanacak.Bu hafta yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı Corona virüsten dolayı artık, Zuhal Topal yarışmacıların evine gitmiyor.Önceden dezenfekte edilmiş bir evde yarışmacılar yemeklerini hazırlıyor. 8 Mayıs Cuma günü saat :16:00 da yayınlanması gereken final bölümü bu hafta ki değişiklikle akşam saat 20:30 da yayınlanacak. 8Mayıs 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek? Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Gelin İzel Özdemir

8 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada 400.Bölüm Final Bölümünde Yarışmacı Gelin İzel Özdemir ve Kayınvalidesi Emine Özdemir hanım katıldılar. Yarışmacı Gelin İzel Özdemir , Çorumlu,1 yıllık evli ,kararlı ,hırslı,uykucu,kıskanç,22 yaşında.Yarışmada iddialı olduğunu söylüyor. 15.000 TL ‘yi kazanacağını belirtiyor.

Kayınvalidesi Emine Özdemir

8 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada 400.Bölüm Final Bölümünde Yarışmacı Gelin İzel Özdemir ve Kayınvalidesi Emine Özdemir hanım katıldılar. Kayınvalidesi Emine Özdemir Zonguldaklı (Alaklı) ,otoriter,2 oğlu var. 8 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümünde Yarışmacı Gelin İzel Özdemir ve Kayınvalidesi Emine Özdemir kayınvalideleri ağırlayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 400.Bölüm 1.fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 400.Bölüm 1.Fragmanı

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini İzel Yemek Menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada İzel’in Menüsü
  • Mantar Çorbası
  • Kıymalı Garnitürlü Börek
  • Beşamel Soslu Karnabahar
  • Kremalı Peynirli Tavuk Sote
  • Fesleğenli Makarna
  • Akdeniz Salatası
  • Waffle

Etli Bohça (Manisa)Kebabını Denediniz mi?

Manisa Kebabı
Yarışmacı Gelini İzel Özdemir’in Yemek Masası

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin İzel’in Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa Yorumları : Masada Neval Hanımla ,Sultan Hanım arasında gelinine 6 puan verilmesi konuşuldu.Masayı Neval Hanım ferah şık buldu.Sultan hanım ,Neval Hanımın kendi masasında oturur oturmaz kusurlar aradığını söyledi.

Çorbası : Mantar Çorbası ikram etti.Nursel Hanıma çorba tuzsuz ve acı geldi.Sultan Hanım kıvamının güzel olduğunu mantarın yoğun olduğunu belirterek beğenmediğini söyledi. Mesude hanıma acı ve tuzu az geldi.Neval Hanım çorbayı beğendiğini söyledi.Zuhal Hanım çorbayı çok beğenemediğini belirtti.Üzerine dökülen sosun yakışmadığını ve mantarın yoğun olduğunu belirtti.

Ara sıcaklar : Kıymalı Garnitürlü Börek , Beşamel Soslu Karnabahar ikram etti.Mesude Hanım Beşamel Soslu Karnabaharın beşamel sosunu beğenemediğini belirtti.Sultan Hanım Beşamel Soslu Karnabahar da beşamel sosun tuzsuz olduğunu söyledi.Nursel Hanım Beşamel Soslu Karnabaharı tuzsuz olduğunu beğendiğini böreği de beğendiğini söyledi.Neval Hanım Beşamel Soslu Karnabahar çok güzel olduğunu karnabahar kokusunun dahi gelmediğini ,böreğinin de güzel olduğunu belirtti.Zuhal Hanım ara sıcakları beğendiğini Beşamel Soslu Karnabaharın ve böreğin çok güzel olduğunu belirtti.

Çikolatalı Kolay Yaşpasta Tarifimizi Denediniz mi?

Çikolatalı Pasta

Ana yemek : Kremalı Peynirli Tavuk Sote, Fesleğenli Makarna ,Akdeniz Salatası ikram etti.Neval Hanım ana yemek sunumunu beğendi.Sultan Hanım ana yemeğin basit olduğunu ,makarnanın sert olduğunu belirtti.Nursel Hanım tavuktan lezzet almadığını makarnasını ve salatasını beğendiğini söyledi.Mesude hanım ana yemeği ve sunumunu beğendiğini söyledi.Neval Hanım Fesleğenli Makarnanın sosunun güzel olduğu , Kremalı Peynirli Tavuk Sote‘nin sıcak ikram etmesini beğendi.Kızarmasının ve lezzetini tam kıvamında olduğunu söyledi.Zuhal Hanım makarnanın tam kıvamında olduğunu ,sosunun yakıştığını çok güzel olduğunu,Kremalı Peynirli Tavuk Sote‘nin pişmesinin güzel olduğunu,lezzetli olduğunu söyledi.

Tatlısı : Waffle ikram etti.Neval Hanım hamurunun olmadığını, hamurun ince olduğunu , bir tatlı olduğunu,Mesude Hanım tatlı olarak görmediğini meyve salatası yediklerini beğenmediğini söylediler.Sultan Hanım hamurunu beğenmediğini,hamurun üstünde bolca meyve getirildiğini ,Nursel Hanım hamurunu beğenmediğini , aynı meyve tabağına benzetti.

Yarışmacı Gelini İzel Özdemir Kaç Puan Aldı?

8 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Cuma Yarışmacı Gelini İzel Özdemir ve Kaynanası Emine Özdemir Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

Gelin İzel Hanıma , Mesude Hanım 5 puan verdi.
Gelin İzel Hanıma , Neval Hanım  7 puan verdi.
Gelin İzel Hanıma , Nursel Hanım  8 puan verdi.
Gelin İzel Hanıma , Sultan Hanım 4 puan verdi.
Gelin İzel Hanıma , Zuhal Topal   8 puan verdi.
İzel Hanım Günü Toplamda 32 puanla kapattı
Zuhal Topal Sofrada Haftalık Yarışmacı Gelinlerin Verdiği Puanlar

8 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Haftalık Kayınvalidelerin Verdiği Puanlar

GELİNLERHatice  CeylanSeher Deryaİzel
Zuhal Topal 6 6 69 8  
Nursel x 9
 Mesude3 x7
Neval x 6
Sultan2 x
 Emine1 7 x
Zuhal Topal Sofrada Haftalık Kayınvalidelerin Verdiği Puanlar
Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Gelinlerin Aldığı Toplam Puanlar

4 Mayıs PazartesiHatice BİRLİK 11 puan (ELENDİ)
5 Mayıs SalıCeylan TABU 25 puan (ELENDİ)
6 Mayıs ÇarşambaSeher KUVAN 28 puan (ELENDİ)
7 Mayıs PerşembeDerya YURDAGÜL 38 puan (Finalist)
8 Mayıs Cumaİzel ÖZDEMİR  32 puan (ELENDİ)

8 Mayıs 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kim Kazandı?

Zuhal Topa’la Sofrada Finalist

8 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Sultan Hanımın ,Yarışmacı Gelini İzel Özdemir 38 puan alarak haftanın Kazananı oldu.

Hatay Tepsi Kebabını Denediniz mi?

Tepsi Kebabı

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazanan Gelini

Zuhal Topal 400.Bölüm Finalisti

8 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Sultan Yurdagül Hanımın ,Yarışmacı Gelini Derya Yurdagül 29 puan alarak haftanın Kazananı oldular. Yarışmacı Gelinimiz Derya Yurdagül Hanımı Tebrik Ediyoruz.

8 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kazanan Yarışmacı Gelinin Menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada Derya Hanım
DİKKAT : Her gün yarışmada olanlarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.