7 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 377.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 03 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

7 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 377.Bölüm

7 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 377.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Seval ve Kayınvalidesi Gönül hanım katıldılar.Yarışmacı gelin Seval ,Salı günü kayınvalideleri ağırlayacak.Gelinimiz Karslı ,Kars’ın misafirperverliğini göstereceğini ifade etti.Seval yemeklerin de Kars’tan getirdiği yöresel ürünleri kullanacak. İddialı olduklarını ve kızının şansına katıldığını belirtiyor. Yarışmacı Gelin Kayınvalideleri memnun edebilecek mi?Kayınvalideler kaç puan verecek? Yarışmacı Gelin ve Kayınvalidesi Puanlara ne tepki verecek ?

Zuhal Topal’la Sofrada 377.Bölüm Fragmanı ;

Zuhal Topal Sofrada 376.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Seval’in Yemek Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Seval’in Yemek Menüsü:

 • Aş Otlu Arpa Şehriyeli Yayla Çorbası
 • Pırasalı Peynirli Börek
 • İçli Köfte
 • Atom Mezesi
 • Soslu Biftek
 • Erişte Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Kupta Tiramisu
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Ev yapımı Ekmeğimizi denediniz mi?

Ev Yapımı Ekmek

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Seval’in Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa düzenini beğendiler. Serengül hanım her şeyin şık olduğunu söyledi.Yeter hanım peçeteyle örtünün aynı olmadığını beğenmediğini söyledi.Zuhal hanım da sofrayı çok şık buldu.

Çorbası ;Aş Otlu Arpa Şehriyeli Yayla Çorbasını Yeter hanım çorbanın soğuk servis edildiğini,diğer kayınvalideler çorbanın sıcaklığının uygun olduğunu belirttiler.Zuhal hanım çorbanın sıcaklığının orta olduğunu belirtti.Yeter hanım dışında diğer kayınvalideler çorbayı beğendiler.Zuhal Topal hanım da çorbayı beğendi kıvamında buldu.Yeter hanım kendi gelinine verilen puanların yetersiz olduğunu sanki kayınvalidelerin anlaşarak puan verdiklerini belirtti.

Ara sıcaklar ;Pırasalı Peynirli Börek,İçli Köfte,Atom Mezesi ikramlarını Yarışmacı gelin Seval ‘in geciktirmesi Yeter hanım tarafından eleştirildi.Yeter hanım böreğin hazır yufkadan olmasını da eleştirdi.Kendi gelininin böreğinin el açması olduğunu bunun göz ardı edildiğini belirti.Gülbeyaz hanım kendi hakkında yapılan yorumları eleştirdi. Ümmü hanım börek ve içli köftesini beğendiğini, atom mezesini beğenmediğini söyledi.Serengül hanım ara sıcakları beğendi.Fakat içli köftesinin kalın olduğunu belirtti. Yeter hanım içli köftenin kalın olduğunu ,böreğini beğendi,atom mezesini beğenmediğini belirtti.Zuhal Topal ara sıcakları çok beğendiğini belirtti.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Ana yemek ;Soslu Biftek,Erişte Pilavı,Mevsim Salatası ikramlarını yine geciktirdi.Serengül hanım ana yemeğindeki patatesin tuzsuz olduğunu,etin güzel piştiğini salatanın da güzel olduğunu belirtti. Yeter hanım Pilavının kuru olduğunu,salatanın tuzsuz olduğunu söyledi. Gülbeyaz hanım erişte pilavı sert,patatesin tuzsuz ,etinin güzel olduğunu Ümmü hanım erişte pilavının sert olduğunun,patatesinin tuzsuz olduğunu etinin güzel olduğunu söyledi.Zuhal hanım ana yemek menüsündeki yemeklerin tamamını çok beğendiğini her şeyin tadının yerinde olduğunu söyledi.

Tatlısı ;Kupta Tiramisu buzdolabında fazla kaldığından dolayı tatlısı dondurma gibi olmuş eleştirileri geldi. Maraş dondurması gibi eleştiriler yapıldı. Kayınvalideler ,tatlı çok donduğu için tadına bakamadıklarını belirtiler.

7 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada

7 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Salı Yarışmacı Gelini Seval ve Kaynanası Gönül Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Seval Hanıma , Yeter Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Seval Hanıma , Gülbeyaz Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Seval Hanıma , Ümmü Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Seval Hanıma , Serengül Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Seval Hanıma , Zuhal Topal’da 9 puan verdi.
 • Seval Hanım günü toplamda 30 puanla kapattı.
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

8 Nisan Çarşamba Günü Zuhal Topal’la Sofrada 378.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Tülay ve Kayınvalidesi Gülbeyaz ,kayınvalideleri ağırlayacak. 8 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 378 .Bölümde Yarışmacı Gelin Tülay Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Ekşi Mayalı Ekmek

Ekşi Mayalı Ekmeği denediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.