6 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Puanları 376.Bölüm

06-10 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 10 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Buse ve Kayınvalidesi Yeter hanım katıldılar.

Zuhal Topal’la Sofrada 366.Bölüm 1.Fragmanı

Zuhal Topal Sofrada 376. Bölüm

Kolay Fırın Ekmeğini denediniz mi?

Ev Yapımı Fırın Ekmeği

6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacı Gelinleri ile Kaynanaları : Yarışmacı Gelin Buse , Kayınvalidesi Yeter Yarışmacı Gelin Seval , Kayınvalidesi Gönül Yarışmacı Gelin Tülay , Kayınvalidesi Gülbeyaz Yarışmacı Gelin Esra , Kayınvalidesi Ümmü Yarışmacı Gelin Esin , Kayınvalidesi Serengül

Zuhal Topal’la Sofrada 376.Bölüm Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Buse Yemek Menüsü:

 • Tarhana Çorbası
 • Ispanaklı Börek
 • Yaprak Sarma
 • Patlıcan,Patates,Havuçlu Yoğurtlu Meze
 • Adapazarı Islama Köfte
 • Meyhane Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Sütlü Çikolatalı Muhallebi Tatlısı

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Buse Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa Yorumları :Gönül hanım masa düzenini çok beğendi.Sofrada ki kırmızı mumları beğenmediler. Gülbeyaz hanım çiçeği uyumsuz buldu. Serengül hanım masayı basit buldu.Ümmü hanım da sofrayı sade buldu.

Çorba :Sucuklu tarhana çorbasını Ümmü hanım çok ekşi ve kıvamını çok yoğun buldu. Ümmü hanım tuzsuz ve ekşi buldu. Serengül tuzunu iyi buldu ama ekşi olduğunu söyledi. Gülbeyaz hanım kıvamını ve tuzunu beğendi ama biraz ekşi bulduğunu söyledi.Zuhal hanım da beğendiğini söyledi.

Ara Sıcaklar :Ümmü hanım sarmayı lezzetsiz buldu. Ama iyi piştiğini söyledi. Böreği de tuzlu buldu. Yoğurtlu salatayı beğendi.Gülbeyaz hanım böreği sert buldu.Serengül hanım sarmayı beğendi. Böreği kuru ve tuzlu buldu. Yoğurtlu salatayı beğendi.Gönül hanım sarmayı kuru buldu.Zuhal hanım da sarmanın ve böreğin sert olduğunu söyledi.Yoğurtlu salatayı herkes beğendi.

Ana Yemekler :Ana yemek servisinin gecikmesini Gülbeyaz hanım eleştirdi.Gönül hanım servisin çok yavaş olduğunu söyledi.Ümmü hanım köfteleri çok kuru buldu.Tadını beğendi.Pilavı yağsız buldu.Gönül hanım pilavı beğendi.Köfteleri çok kuru buldu.Gülbeyaz hanım ıslama ekmekleri acı bulduğunu söyledi. Serengül hanım ikisini de beğendi.Zuhal hanım köftenin şeklini yanlış bulduğunu söyledi.Sunumun doğru olmadığını söyledi. Ekmeğin üstünde köftelerin servis edilmesi gerektiğini söyledi. Köftenin çok sert ve kuru olduğunu söyledi.Pilavını beğendiğini söyledi.Gelin hanım salata servisini unuttu.Ana yemekten sonra salata servisi yapıldı.Salataların geç gelmesi de çok eleştirildi.Kayınvalideler salatayı hem tuzlu hem de çok ekşi buldular.Salata beğenilmedi.

Tatlı :Sütlü Çikolatalı Muhallebi Tatlısını kayınvalideler basit buldu.Ümmü hanım tatlıyı tatsız buldu.Gönül hanım çok şekersiz buldu.Gülbeyaz hanım tatlının şekeri eksik dedi.Serengül hanım da tatsız buldu. Zuhal hanım da tatlıyı lezzetsiz buldu.

6 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Buse ve Kaynanası Yeter Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Buse Hanıma , Gönül Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Buse Hanıma , Gülbeyaz Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Buse Hanıma , Ümmü Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Buse Hanıma , Serengül Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Buse Hanıma , Zuhal Topal’da 6 puan verdi. Buse Hanım günü toplamda 22 puanla kapattı.

6 Nisan Salı Günü Zuhal Topal’la Sofrada 376.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Buse ve Kayınvalidesi Yeter ,kayınvalideleri ağırlayacak. 6 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 376 .Bölümde Yarışmacı Gelin Buse Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.