30 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 371.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

30 Mart – 03 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 03 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Nesrin ve Kayınvalidesi Saliha hanım katıldılar.Pazartesi günü kayınvalideleri ağırlayacaklar.

Zuhal Topal’la Sofrada 371.Bölüm 1.Fragmanı ;

Zuhal Topal Sofrada 371.Bölüm Fragmanı

30 Mart – 03 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacı Gelinleri ile Kaynanaları : Yarışmacı Gelin Nesrin , Kayınvalidesi Saliha Yarışmacı Gelin Sultan , Kayınvalidesi Şaduman Yarışmacı Gelin Gülsem , Kayınvalidesi Meryem Yarışmacı Gelin Fatma , Kayınvalidesi Fatma Yarışmacı Gelin Ceyda , Kayınvalidesi Zeynep

Zuhal Topal’la Sofrada 371.Bölüm Yarışmacı Gelini Nesrin’in Yemek Menüsü :

Zuhal Topalla Sofrada Nesrin ‘in Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Nesrin’in Yemek Menüsü:

 • Ekşi Soslu Pancar Çorbası
 • Balık Taco
 • Baharatlı Somon Şiş
 • Asyalı Karides
 • Nar Salatası
 • Waffle
 • Türk Kahvesi
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Nesrin Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Yarışmacı Gelin Nesrin’in yemek masasını genel olarak kayınvalideler beğendiler.

Çorbası ; Meryem hanım pancar çorbasının kıvamını beğendi. Tuzu iyi ama tadı farklı geldi dedi. Şaduman hanım çorbayı fena bulması. Kıvamını beğendi.Zeynep hanım çorbayı ilk kez yediğini söyledi ama tadını beğendiğini söyledi.Fatma hanım çorbanın tadını farklı buldu pek hoşuna gitmediğini söyledi. Zuhal hanım çorbayı beğendiğini söyledi.

Ara sıcaklar ; Ara sıcaklar da ve ana yemeklerde deniz ürünleri olmasını kayınvalideler eleştirdi.Balık takoyu Fatma hanım beğendi. İçindeki mango balık tacoya çok yakıştığını söyledi. Şaduman hanım da beğendiğini söyledi.Zeynep hanım biraz tuzlu olduğunu söyledi.Ama tadını beğendiğini söyledi.Meryem hanım da beğendiğini söyledi. Zuhal hanım da çok beğendiğini ve başarılı bulduğunu söyledi.

Ana yemek ; Baharatlı somon şiş ve asyalı karides geldi. Fatma hanım makarnayı tuzlu bulduğunu söyledi.Baharatlı somon şişi de beğenmediğini söyledi.Zeynep hanım alışkın olmadığım bir tat olduğu için tadını beğenmediğini söyledi. Makarnanın tuzlu olduğunu karidesin de sert olduğunu söyledi.Salatayı beğendiğini söyledi.Şaduman hanım balığı beğendiğini söyledi. Makarnayı tuzlu bulduğunu karideslerinde pişmediğini söyledi.Salatayı da beğendiğini söylenir.Meryem hanım makarnayı ve balığı beğendiğini söyledi. Karidesin çiğ kaldığını söyledi. Salatayı beğendiğini söyledi.Zuhal hanım ana yemeği beğendiğini söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Tatlısı ; Waffle Zeynep hanım basit buldu.El emeği olmadığını söyledi.Fatma hanım beğendi.Meryem hanım da tatlıyı çok basit buldu. Tadını beğendiğini söyledi.Şaduman hanım menüye çok yakışmadığını söyledi.

30 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Nesrin ve Kaynanası Saliha Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Nesrin Hanıma , Zeynep Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Nesrin Hanıma , Şaduman Hanım 7 puan verdi.
 • Gelin Nesrin Hanıma , Meryem Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Nesrin Hanıma , Fatma Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Nesrin Hanıma , Zuhal Topal’da 9 puan verdi. Nesrin Hanım günü toplamda 32 puanla kapattı.

31 Mart Salı Günü Zuhal Topal’la Sofrada 371.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Sultan ve Kayınvalidesi Şaduman , kayınvalideleri ağırlayacak. 31 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 371 .Bölümde Yarışmacı Gelin Sultan Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.