27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 327.Bölüm Son Bölüm Yemek Tarifleri Kaynana Puanları Kim Birinci Olacak?

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 327.Bölüm :

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada Yarışma Programı her hafta hafta içi 16:00 ile 19:00 arasında her gün bir başka eve misafir olup gelinlerin yaptığı yemekleri kaynanalarla birlikte tadan ve yemeklere puanlar vererek haftanın birincisini belirleyip 15 bin TL ödül veren Zuhal Topal’la Sofrada programında gelin ve kaynanalar merak konusu oldu.Zuhal Topal’la Sofrada 27-31 Ocak Haftası Yarışmacı gelinler yemek tarifleri ,Kaynanaların gelinlere verdiği puanları buraya yazıp sizleri bilgilendireceğiz.

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada Yarışma Programı 327.bölüm Gelin ve kaynanaları: Kayınvalide Nuray Hanımın ,Yarışmacı Gelini Elif Hanım , Kayınvalide Kibar Hanımın , Yarışmacı Gelini Dilek Hanım , Kayınvalide Fatma Hanımın , Yarışmacı Gelini Yaprak Hanım Kayınvalide Nejla Hanımın , Yarışmacı Gelini Melek Hanım .

Her hafta olduğu gibi bu hafta da 27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programında Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalarını özellikle sizlere tanıtacağız ve sizleri bilgilendireceğiz.Gelinlerin yemek tariflerini ve kaynanaların verdikleri Puanları Buradan sizlerle paylaşacağız. Her haftanın fragmanını yayınlayacağız. 27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programında 327.bölüm Fragmanı aşağıda.

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal la Sofrada 327.Bölüm

27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 31 Ocak 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki 28 Ocak 2020 Salı gününün ikinci yarışmacı gelin ve Kaynanamız: Zuhal Topal’la Sofrada . 28 Ocak 2020 Salı günü yarışmacı gelini Duygu ile kaynana Esma hanım’ın evine kaynanalar konuk olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ocak 2020 Salı günü Yarışmacı Gelini Duygu’nun Hazırlayacağı Menü :

Sebzeli Tavuksuyu Çorbası-Çoban Payı – Paçanga Böreği – Kral Güveci – Bademli Pirinç Pilavı -Lor Peynirli Pirinç Pilavı – 3 Renk Cup Tatlısı

Fatma Hanım Çoban Payını tuzsuz bulduğu için beğenmedi.Diğer kayınvalideler genel anlamda beğendiler.Sadece içindeki havuçları kalın iri doğranmış buldular.Nejla hanım çorbanın tadını beğendi fakat görümünü beğenmedi.Sofradaki ekleri kayınvalideler hemen yakaladılar ve eleştirdiler. Kayınvalide Nuray Hanım kendi gelinine verilen yorumları ve puanları eleştirdi.Özellikle Kibar Hanımın gülmesine takılıp kaldı.Ara sıcakları Kibar Hanım değerlendirdi. Paçanga böreğini beğendi ,fakat çoban payını beğenmediğini belirtti.Kayınvalideler genel olarak Paçanga böreğini beğendiler fakat Çoban Payını beğenmedikelerini belirttiler. Kayınvalide Nuray Hanım,Nejla Hanımla ufak bir tartışma yaşadı.Kral Güveci ana yemeğinin güveçte gelmemesini Fatma ve Nejla Hanımlar eleştirdiler.Fatma hanım eti kuru buldu. Kayınvalide Nuray hanım da etin pişmemiş olduğunu pilavının güzel olduğunu belirtti.Salatasının tuzlu olduğunu belirttiler.3 Renk Cup tatlısının iki renk olmasından dolayı eleştirildi.Yarışmacı Gelin Duygu , portakal sosunu koymayı unuttuğunu onun yerine nar eklediğini belirtti. Kayınvalideler bunu da eksik olarak değerlendirdiler.

27-31 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada 327. Bölüm Son Bölüm Yarışmacı Gelini Duygu ve Kaynanası Esma Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

  • Gelin Duygu Hanıma , Nuray Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Duygu Hanıma , Fatma Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Duygu Hanıma , Nejla Hanım 6 puan verdi.
  • Gelin Duygu Hanıma , Kibar Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Duygu Hanıma ,Zuhal Topal da 7 puan verdi. Duygu Hanım günü toplamda 28 puanla kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.