25 Ocak 2020 Cumartesi Mehmet Özer ile Mutfakta ‘nın Konukları Kimler?

“Mehmet ÖZER ile Mutfakta’nın Konukları
Işıl REÇBER VE Selahattin DÖNMEZ!

“Memet Özer ile Mutfakta” programının sunucusu, başarılı şef Memet Özer, birbirinden lezzetli tarifleriyle ünlü konuklarını Cumartesi günleri mutfağında ağırlamaya devam ediyor.


Özer, sıra dışı, yan yana gelmez diye düşünülen malzemelerle eşsiz tatlar oluşturup, Türk ve Dünya mutfağından lezzetli tabaklar hazırlayarak, konuklarını çok şaşırtacak.
Ayrıca konuklar Memet Özer’den habersiz en sevdikleri yiyecekleri ile programa gelecek ve Memet Özer, dokunuşlarıyla konuklarının getirdiği bu sürpriz malzemelerle farklı yemekler pişirecek.


Türk ve Dünya mutfağından nefis lezzetler, renkli konuklarla keyifli sohbetler eşliğinde, Memet Özer’in mutfağında can bulacak.
“Memet Özer ile Mutfakta” programının 25 Ocak Cumartesi günü konukları Işıl Reçber ve uzman diyetisyen Selahattin Dönmez olacak.

Selahattin Dönmez Kimdir? Kitapları, katıldığı programlar ve çalışmaları ile sık sık gündeme gelmiştir. Selahattin Dönmez 1973 doğumlu aslen Hatay İskenderun’ludur. . İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitimini İskenderun’da tamamlamıştır. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur. 1996 senesinde American’s Weight Loss Bakırköy şubesinde şişmanlık tedavisinde diyetisyen olarak çalışmış.Askerliğini Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Gölcük Deniz Hastanesinde Diyetisyen olarak tamamlamış.ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Beslenme ve Metabolizma Bilim Dalında Şişmanlık ve metabolik hastalıklarda beslenme üzerine bilim uzmanı olarak çalışmış.2002’de Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümü. Diyetetik Anabilim Dalında Metabolik hastalıklar üzerine yüksek lisans yapmıştır. Dengeli ve çeşitli beslenmekten taviz vermemeyi, Yiyeceklerimize bol bol sirke ve limon eklemeyi ihmal etmemizi, Sağlıklı, az işlenmiş ve doymamış yağları ,özellikle zeytinyağı,tercih etmemizi,Öğünleri Salatayla geçiştirmemeyi,Akşam Yemeğimizi azaltmamızı da, günün son yemeğini yatmadan en az 2-3 saat önce tamamlamamız gerektiği yönünde öğütler veriyor.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Işıl REÇBER Kimdir? Kaç Yaşında? 5 Ekim 1977 tarihinde Gaziantep’te doğdu.Işıl Reçber ,gençlik yıllarını Antalya ‘da geçirmiş. Eşi ,eski kaleci Rüştü Reçber ile Antalya’da tanışmış. Işıl Reçber, modacılıkla uğraşıyor.Rüştü Reçber’le evlendikten sonra iki tane biri kız biri erkek olmak üzere çoğu bulunmaktadır. Işıl Reçber farklı kategorilerde kendi markasını yarattı.Özel koleksiyonlarda imzası bulunuyor.Giydi kıyafetlerle, saç tasarımıyla ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde sık sık yer alan Işıl Reçber aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinin de önde gelen isimlerinden biridir.Işıl Reçber’in 8 yıldır düzenli olarak pilates yaptığı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.