23 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Fenomen Kaynanalar Fenomen Gelinler 366.Bölüm

23-27 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 27 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Burcu ve Kayınvalidesi Şükran hanım katıldılar. Yarışmacı Gelin Burcu 206. bölümün birincisiydi.Bu haftaki Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının yarışmacı gelinleri geçmiş bölümlerin birincileri.

Zuhal Topal’la Sofrada 366.Bölüm 1.Fragmanı ;

Zuhal Topalla Sofrada 366. Bölüm 1 .Fragman

23-27 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacı Gelinleri ile Kaynanaları : Yarışmacı Gelin Burcu , Kayınvalidesi Şükran Yarışmacı Gelin Feruze , Kayınvalidesi Güneş Yarışmacı Gelin Saadet , Kayınvalidesi Nilgün Yarışmacı Gelin Hasret , Kayınvalidesi Nurten Yarışmacı Gelin Büşra , Kayınvalidesi Kadriye

Zuhal Topal’la Sofrada 366.Bölüm Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Burcu’nun Yemek Menüsü:

 • Pırasa Çorbası
 • Portakallı Yer Elması
 • Carpaccio
 • Mantar Soslu Bonfile
 • Bademli Pirinç Pilavı
 • Patates Püresi
 • Burcu’nun Özel Soslu Salatası
 • Bir Tatlı Huzur
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Burcu’nun Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Kayınvalideler ,Yarışmacı Gelin Burcu’nun masasını genel anlamda beğendiler.Güneş hanım masanın örtüsüs olmamasını eleştirdi.Güneş hanım çorbanın tepsiyle yapılmasını istedi. Nilgün hanım çorbanın iddialı bir çorba olmadığını belirtti.Çorbanın tadını beğendiğini belirtti.Güneş hanım tuzsuz bulduğunu söyledi. Kadriye hanım çorbayı basit sıradan olduğunu söyledi.Diğer kayınvalideler çorbayı beğendiklerini belirttiler.

Ara sıcaklarda ; Portakallı Yer Elması , Dana Carpaccio sunumu yaptı. Dana Carpaccio ‘nun çiğ etten yapıldığını duyan Kayınvalide Güneş hanım nasıl yiyeceği konusunda endişelendi. Kayınvalide Güneş hanım strese girdi diğer bölümde olduğu gibi yine 10 ‘a kadar sayarak rahatlamaya çalıştı. Dana Carpaccio ‘nun tadına bakmak istemedi. Kayınvalide Kadriye Hanım yer elmesının her yerinin eşit pişmemiş olduğunu söyleyerek eleştirdi.Kayınvalideler den Nurten hanım sebzelerin bazılarının iyi pişmediğini belirtti. Kayınvalide Güneş hanım Dana Carpaccio ‘nun tadını beğenerek tamamını yiyerek herkesi şaşırttı.Yer elmasının eşit pişmediğini belirttiZuhal Topal da yer elmasının her yerinin eşit pişmediğini,yağının çok olduğunu , Dana Carpaccio ‘nun tadını beğendiğini söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Yarışmacı gelin Burcu’nun ana yemekleri ;Mantar Soslu Bonfile , Bademli Pirinç Pilavı , Patates Püresi , Burcu’nun Özel Soslu Salatası , Güneş hanım eti çiğ buldu.Patates püresini ve pilavı beğendiğini söyledi.Kayınvalidelerin hepsi etin çiğ olduğunu söylediler. Mantar sosunu da tuzlu buldular.Pilavı da yağlı buldular.Nilgün hanım pilavı beğendi patates püresini tuzlu buldu.Kadriye hanım etin çiğ olduğunu söyledi. Pilavın da lapa olduğunu söyledi.Nurten hanım pürenin soğuk ve çok pütürlü olduğunu söyledi. Kadriye hanım salatanın çok yağlı olduğunu söyledi.Zuhal hanımda etin çiğ olduğunu söyledi. Pilavın lapa olduğunu söyledi. Mantar sosunu ve patates püresini beğendiğini söyledi.

Yarışmacı gelin Burcu’nun tatlısı ;Bir Tatlı Huzur ,Güneş hanım tatlıyı hafif buldu. Kadriye hanım tatlının sunumunu ve tadını beğendi.Nurten ve Nilgün hanımda tatlıyı beğendi fakat basit buldular.

Zuhal Topal’la Sofrada 366.Bölüm 2.Fragmanı ;

Zuhal Topalla Sofrada 366. Bölüm 2 .Fragman

23 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Burcu ve Kaynanası Şükran Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Burcu Hanıma , Güneş Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Burcu Hanıma , Nilgün Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Burcu Hanıma , Nurten Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Burcu Hanıma , Kadriye Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Burcu Hanıma , Zuhal Topal’da 7 puan verdi. Burcu Hanım günü toplamda 25 puanla kapattı.
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

24 Mart Salı Günü Zuhal Topal’la Sofrada 367.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Feruze ve Kayınvalidesi Güneş ,kayınvalideleri ağırlayacak. 24 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 367 .Bölümde Yarışmacı Gelin Feruze Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.