21 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Puanları Fragman?

Zuhal Topal’la Sofrada 345.Bölüm Fragmanı :

Final günün de Şadiye hanımın gelini Zehra mı yoksa bugün yarışan Sevgi hanımın gelini Ezgi mi kazandı? Zehra 33 puanla birinci olabilecek mi?

Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Ezgi’nin Menüsü :

 • Bamya Çorbası
 • Kaşarlı Patates Köftesi
 • Mantarlı Ispanak Graten
 • Fırında Sebzeli Kuşbaşı Güveç
 • Kuş Üzümlü Arpa Şehriye Pilavı
 • Narlı Roka Salatası
 • İncir Dolması
Ezgi nin Menüsü

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Ezgi’nin Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Bütün kayınvalideler ve Zuhal hanım masayı çok şık buldular. Masa düzenini beğendiler. Fatma hanım menü de hamur işi olmadığı için eleştirdi. Neriman hanım menüyü basit buldu. Final menüsüne yakıştıramadı. Şadiye hanım çeşitleri az buldu.

Bamya çorbasını Gülseren hanım hiç sevmediğini söyledi. Çorbayı ekşi buldu.Yinede beğendiğini söyledi. Neriman hanım beğendi. Fatma hanımda kıvamını beğendi ama biraz ekşi buldu. Şadiye hanım çok ekşi olduğunu söyledi. Beğenmediğini söyledi. Zuhal hanım da çorbayı beğendiğini söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Ara sıcakta Kaşarlı patates köftesini çok basit buldular.Gülseren hanım ıspanakla mantarı yakıştıramadı. Patates köftesini beğendiğini söyledi. Şadiye hanım beğenmediğini söyledi. Beşamel sosun çok cıvık olduğunu söyledi.Neriman hanım da ara sıcakları beğenmedi. Beşamel sosun kıvamını beğenmedi. Fatma hanım gratenin tadını beğendi. Fakat beşamel sosu fazla sıvı buldu. Patatesin içi hamur kalmış dedi. Baharatı az konulduğu için lezzetsiz buldu. Zuhal hanımda patates köftesini lezzetsiz ve yavan buldu.

Ana yemekte kuşbaşılı sebzeli güveçi Neriman hanım hiç beğenmedi. Güzel olmamış dedi. Arpa şehriye pilavını çok diri buldu. Biraz daha pişmesi gerekiyordu. Gülseren hanımda pilava kuş üzümü yakışmamış dedi. Biraz daha pişmesi gerekiyordu dedi. Kuş başılı güveçi lezzetsiz buldu. Şadiye hanım da ana yemeği beğenmedi. Şadiye hanım etlerin pişmediğini söyledi. Etlerin çok sert olduğunu belirtti.Fatma hanımda yemeği tuzsuz buldu lezzetsiz olduğunu söyledi. Zuhal hanım da pilavın çok kavrulduğunu ve çok kuru olduğunu söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Ana yemekte salata sunumunu unuttu. Kayınvalideler ana yemeği bitirdikten sonra salatalar geldi. Kayınvalideler bunu çok eleştirdiler. Narlı roka salatasını Neriman hanım basit buldu. Yeşillikleri diri buldu. Gülseren hanım salatayı beğendi. Fatma hanım salatayı beğendi. Yeşilliklerle narın yakıştığını söyledi. Şadiye hanım salatayı beğenmedi.

Tatlı olarak incir dolmasını Neriman hanım incirin biraz daha pişmesi gerektiğini söyledi. Sert olduğunu pişmediğini söyledi. Şadiye hanımda tatlıyı sert buldu. Çok basit buldu. Gülseren hanım tatlıyı beğendi. Fatma hanımda tatlıyı beğendiğini fakat sert olduğunu söyledi. Zuhal hanım tatlıyı beğendi. Tam kıvamında olduğunu daha fazla pişerse çok yumuşayıp dağılacağını söyledi.

Ezgi Hanıma Puan Veriliyor

21 Şubat 2020 Cuma günü Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Ezgi’nin ve Kayınvalidesi Sevgi Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Ezgi Hanıma , Fatma Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Ezgi Hanıma , Gülseren Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Ezgi Hanıma , Şadiye Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Ezgi Hanıma , Neriman Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Ezgi Hanıma , Zuhal Topal da 6 puan verdi. Yarışmacı Gelin Ezgi Hanım günü toplamda 22 puanla kapattı.
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

21 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kim Kazandı?

21 Şubat 2020 Cuma günü Final bölümü Zuhal Topal’la Sofrada 345. Bölüm Final Bölümü Gelinlerin aldığı Puanlar : Kayınvalide Gülseren Hanımın ,Yarışmacı Gelini Elif 30 puan alarak haftanın Kazananı oldu. Kayınvalide Fatma Hanımın ,Yarışmacı Gelini Nuray 25 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Neriman Hanımın , Yarışmacı Gelini Kader 30 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Şadiye Hanımın , Yarışmacı Gelini Zehra 33 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Sevgi Hanımın , Yarışmacı Gelini Ezgi .22…. puan alarak haftayı tamamladı.

Zuhal Topal la Sofrada’nın Kazananı

21 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Şadiye Hanımın , Yarışmacı Gelini Zehra 33 puan alarak haftanın Kazananı oldu. Yarışmacı gelinimiz Zehra’yı tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.