20 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 344.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı?

Erzurumlu gelin Zehra ‘nın menüsü bugün çok konuşulacak.Haşlanmış sebzelere kayınvalidelerin tepkisi ne olacak.Ana yemekte yine bulgur pilavı var.Ana yemekteki kumpir çok eleştirilecek.El açması pırasalı börek merak ediliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 344.Bölüm Fragmanı :

Zuhal Topal Sofrada 342.Bölüm

20 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 344.Bölümde Yarışmacı Gelin Zehra’nın ve Kayınvalidesi Şaziye Hanım , kayınvalideleri ağırlayacak. Kayınvalideler, Yarışmacı Gelin Zehra’nın yemeklerini beğenecekler mi? Gelin Zehra kaç puan alacak?Yarışmacı Gelin Zehra hangi yemeklerle kayınvalideleri ağırlayacak? Gelin Zehra’nın Yemek Menüsü aşağıda yer almaktadır.

Zehranın Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Zehra’nın Menüsü :

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Zehra ‘nın Yemekleriyle ilgili Yorum

Masa düzenini kayınvalideler beğendi. Kızirikli kesme çorbasını Nermin hanım beğenmedi. Çorbanın hamurunu çok sert buldular. Sevgi hanım da çorbanın hamurunu çok kuru buldu. Diğer kayınvalideler de aynı yorumda bulundular.

Ara sıcak Neriman hanım sebzeleri beğenmedi.Pırasalı böreği ve kereviz salatasını beğendi. Fatma hanım böreği fazla yumuşak buldu. Kereviz salatasını tuzsuz buldu. Haşlanmış sebzeleri lezzetsiz buldu. Sevgi hanım böreği beğendi.Gülseren hanım da böreği beğendi. Salatayı beğendi.

Ana yemeğin gelmesi gecikti. Kayınvalideler servisin yavaş olmasını eleştirdiler.Ana yemekte dünkü gelinin yaptığı sulu köfteyle patlıcan kapamayı zorluk açısından kıyasladılar. Kayınvalideler patlıcan kapamayı daha zor buldular.Neriman hanım gelinin yaptığı sulu köfteyi savundu. Zuhal hanım ana yemeğin sunumlarını beğendi.Neriman hanım ana yemeğin yanına kumpiri yakıştırmadı.Kumpirdeki bezelyenin pişmediğini söyledi. Gülseren hanım patlıcan kapamayı beğendi etin iyi piştiğini söyledi. Kumpiri de beğendi.Sevgi hanım pilavı soğuk buldu. Kumpir ile patlıcan kapamayı yan yana yakıştıramadı. Ama ikisini de lezzetli buldu. Fatma hanım patlıcan kapamanın patlıcanlarını yağlı buldu. Bulgur pilavını da yağlı buldu . Kumpiri de beğendiğini söyledi.

Fatma hanım salatayı tuzsuz buldu.Neriman hanım salatayı tuzlu buldu. Diğer kayınvalideler salatayı beğendi.Gülseren hanımın bütün yemekleri beğenip yemesi diğer kayınvalideler tarafından eleştirildi.Özellikle Fatma hanım Gülseren hanımı eleştirdi.

Tatlı olarak kadayıflı kekin sunumu çok beğenildi.Zuhal hanım tatlıyı beğendi. Kıvamını tadını beğendi. Neriman hanım tatlıyı hafif buldu beğendiğini söyledi. Sevgi hanım da tatlıyı beğendi.Diğer kayınvalideler de tatlının hem tadını hem sunumunu beğendiklerini söylediler.

20 Şubat 2020 Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Zehra’nın ve Kaynanası Şaziye Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

  • Gelin Zehra Hanıma , Sevgi Hanım 7 puan verdi.
  • Gelin Zehra Hanıma , Gülseren Hanım 7 puan verdi.
  • Gelin Zehra Hanıma , Neriman Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Zehra Hanıma , Fatma Hanım 6 puan verdi.
  • Gelin Zehra Hanıma , Zuhal Topal da 8 puan verdi. Yarışmacı Gelin Zehra Hanım günü toplamda 33 puanla kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.