20 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 365.Bölüm Kaynana Puanları Final Bölümü

16-20 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 20 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Dilek ve Kayınvalidesi Zöhre hanım katıldılar. Zuhal Topal’la Sofrada 365.Bölüm de kayınvalideleri ağırlayacaklar. Yarışmacı gelin Dilek hanım Yozgat’tan katılıyor.Bodrum da Otel işletmeciliği yapıyor.Yarışma da iddialı olduğunu ve büyük ödülü kazanacağını söyledi.

Zuhal Topal’la Sofrada 365.Bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada 365.Bölüm Fragmanı, Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Zuhal Topal la Sofrada 365. Bölüm Dilek’in Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Dilek’in Menüsü:

 • Soğan Çorbası
 • Çin Böreği
 • Yoğurtlu Kabak Salatası
 • Pastırmalı Humus
 • Mantar Soslu Bonfile
 • Safranlı Pilav
 • Sebze Sote
 • Yeşil Salata
 • Kızarmış Dondurma

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Dilek Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Kayınvalideler yarışmacı gelin Dilek’in karşılamasını ve yemek masasını beğendiler. Kayınvalide Fatma hanım çorbayı basit buldular .Fatma hanım bu çorbayı genelde yaptığını belirtti.Bu çorbayı beğenmediğini ve içemeyeceğini belirtti.Arife hanım masayı finale yakıştıramadığını söyledi.Nezire hanım çorbanın tadını beğendiğini belirtti.Soğan kokusunun yoğun olduğunu söyledi.

Ara sıcaklar ; Çin Böreği,Yoğurtlu Kabak Salatası ve Pastırmalı Humus ikram etti.Nezire hanım humusu ve böreğini beğendiğini söyledi. Arife hanım böreğini ve kabak salatasını beğendiğini ,humusun tadının acı olduğunu çok beğenmediğini söyledi.Arife hanım kabak salatasının ve humusun çok basit olduğunu kendi gelinin ara sıcaklarının daha uğraştırıcı olduğunu söyledi.Fatma hanım böreğini ve kabak salatasını beğendiğini ,humusu beğenmediğini belirtti.Ara sıcaklar humus dışında beğenildi.

Ana yemeği ; Mantar Soslu Bonfile , Safranlı Pilav , Sebze Sote ve Yeşil Salata ikram etti. Arife hanım ana yemeğin biraz geciktiğini , zamanında hazır olmadığını, Fatma hanım ana yemeğin et tahtasında sunumunu sağlıklı bulmadı,Mine hanımın ve Fatma hanımın mantar sosunun servisinde eksik olması Mine Hanım tarafından eleştirildi.Mine ,Arife hanım ve Zuhal hanım sebze sotenin çok tuzlu olduğunu söylediler. Nezire hanım pilavı beğenmediğini kuru olduğunu ,etinin pişmediğini sert olduğunu belirtti. Arife hanım pilavın diri kaldığını ,etinin güzel olduğunu,Fatma hanım pilavının yağsız,kuru olduğunu,etini ve salatasını beğendi.Zuhal Topal sebze sotelerin biraz daha pişmesi gerektiğini diri olduğunu , etinin ve salatasının lezzetli olduğunu belirtti.

Zuhal Topal , Mine hanımın hafta başından beri hiç bir masayı beğenmediğini gereksiz eleştiriler ,ağır ve gereksiz yorumlar yaptığını sanki programı sabote eder gibi davrandığını ,Normal şartlarda Sizi Diskalifiye etmem lazımdı.Fakat Mine hanımı diskalifiye etmedi. Tatlısı ; Kızarmış Dondurması kayınvalideler çok beğendiklerini belirttiler.Kayınvalidelerin neredeyse hepsi tatlının tarifini merak ederek ,yarışmacı gelin Dilek’e, sordular.Tarifini sitemizde bulabilirsiniz.

20 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Cuma Günü Yarışmacı Gelini Dilek ve Kaynanası Zöhre Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Dilek Hanıma , Arife Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Mine Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Fatma Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Nezire Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Dilek Hanıma , Zuhal Topal da 8 puan verdi. Yarışmacı Gelin Dilek Hanım günü toplamda 24 puanla kapattı.
20 Mart 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü

20 Mart 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kim Kazandı?

20 Mart 2020 Cuma günü Final bölümü Zuhal Topal’la Sofrada 365. Bölüm Final Bölümü Gelinlerin aldığı Puanlar : Kayınvalide Arife Hanımın ,Yarışmacı Gelini Duygu 31 puan alarak haftanın Kazananı oldu. Kayınvalide Nazire Hanımın ,Yarışmacı Gelini Çiğdem 22 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Mine Hanımın, Yarışmacı Gelini Gizem 23 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Fatma Hanımın , Yarışmacı Gelini Deniz 24 puan alarak haftayı tamamladı. Kayınvalide Zöhre Hanımın , Yarışmacı Gelini Dilek 24 puan alarak haftayı tamamladı.

20 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Arife Hanımın , Yarışmacı Gelini Duygu 31 puan alarak haftanın Kazananı oldu. Yarışmacı Gelinimiz Duygu Hanımı Tebrik Ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.