20 -24 Ocak 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacılar Puanları Yemek Tarifleri

20 – 24 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada Yarışma Programı her hafta hafta içi 16:00 ile 19:00 arasında her gün bir başka eve misafir olup gelinlerin yaptığı yemekleri kaynanalarla birlikte tadan ve yemeklere puanlar vererek haftanın birincisini belirleyip 15 bin TL ödül veren Zuhal Topal’la Sofrada programında gelin ve kaynanalar merak konusu oldu.Zuhal Topal’la Sofrada 20-24 Ocak Haftası Yarışmacı gelinler yemek tarifleri ,Kaynanaların gelinlere verdiği puanları buraya yazıp sizleri bilgilendireceğiz.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da 20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programında Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalarını özellikle sizlere tanıtacağız ve sizleri bilgilendireceğiz.Gelinlerin yemek tariflerini ve kaynanaların verdikleri Puanları Buradan sizlerle paylaşacağız.

20 – 24 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada Yarışma Programıyla Yarışmacı Gelinler ve Kaynanalarla ilgili gün gün bilgilendireceğim.

20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 24 Ocak Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecekler.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizlere kısa bilgiler vereceğiz.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki 20 Ocak 2020 Pazartesi gününün ilk yarışmacı gelin ve Kaynanamız:

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak 2020 Pazartesi günü yarışmacı gelini Güllü ile kaynana Fatma hanım’ın evine konuk olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak 2020 Pazartesi günü yarışmacı gelini Güllü’nün Hazırlayacağı Menü : Kelle Paça Çorbası,Kayseri Mantısı,Süslü Mercimek Köfte,Ezber Bozan Kebap,Meyhane Pilavı, Akdeniz Salatası , Kupta Kremalı Kadayıf

Yarışmacı gelin Güllü ‘nün diğer yarışmacılarda olduğu gibi menüsünü genel anlamda beğenilmedi.Kelle Paça Çorbası beğenilmedi ve ayrıca davetlere uygun olmadığı belirtildi.Kayseri mantısını soğuk servis ettiği için eleştirildi.Mantısı beğilmedi ve servisi yavaş bulundu.Süslü mercimek kötesi az ve lezzetsiz bulunuldu.Ana yemeği Ezber Bozan Kebabı Kaynanalar tarafından çok eleştirildi.Köftesi az bulundu.Salatasını geç getirdi.Zuhal Topal tarafından da Yarışmacı gelin Güllü ana yemek üzerinden çok eleştirildi.Hatta cep telefonundan diğer Ezber Bozan Kebapları göstererek Yarışmacı Güllü’yü eleştirdi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Kupta kremalı kadayıf tatlısı beğenildi.Herhalde sofrasında en çok beğenilen ikramı bu oldu.Akdeniz salatası da geç gelmesine rağmen kaynanalar tarafından beğenilen ikramları arasındaydı.

20-24 Ocak 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Güllü ve Kaynanası Fatma Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

  • Gelin Güllü Hanıma Esma Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Güllü Hanıma Şengül Hanım 4 puan verdi.
  • Gelin Güllü Hanıma Melek Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Güllü Hanıma Sevim Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Güllü Hanıma Zuhal Topal da 6 puan verdi. Güllü Hanım günü toplamda 24 puanla kapattı.

Gelin Güllü Hanım ve Kaynanası Fatma Hanım Şengül Hanımın ve Melek hanımın verdiği puanlara itiraz ederek memnuniyetsizliklerini dile getirdiler.Fakat tabiki sonuç değişmedi.Gelin Güllü Hanım 20 Ocak 2020 Pazartesi günkü yarışmayı toplamda 24 puanla tamamladı.Yarın ki yarışmada Esma hanımın gelini kaç puan alarak günü tamamlayacak?

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.