2 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm

30 Mart – 03 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 03 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm

02 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Fatma ve Kayınvalidesi Fatma hanım katıldılar.Yarışmacı gelin Fatma ,Perşembe günü kayınvalideleri ağırlayacak. Gelin Fatma Çipil Sivaslı 34 yıllık evli,3 Çocuk annesi,uykucu,ailesi aşçı iddialı büyük ödülü kazanacağını söylüyor. Kayınvalidesi Fatma Çipil ,lakabı Aşık,Mesleği Aşçılık,Sivaslı iddialı olduklarını belirtiyor. Sivaslı Gelin Kayınvalideleri memnun edebilecek mi?Kayınvalideler kaç puan verecek? Yarışmacı Gelin ve Kayınvalidesi Puanlara ne tepki verecek ?

Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm 1.Fragmanı ;

Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm Faragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 374.Bölüm Yarışmacı Gelini Fatma’nın Yemek Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Fatma’nın Yemek Menüsü:

 • Sakızlı Kabak Çorbası
 • İçli Köfte
 • Portakallı Enginar
 • Ispanaklı Börek
 • Konak Kebabı
 • Erişteli Pilav
 • Semizotlu Çilekli Salata
 • Şambali Tatlısı

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Fatma’nın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Yarışmacı gelin Fatma’nın masasını Şaduman hanım çiçek olmamasından dolayı beğenmedi.Zeynep hanım mumların yanmamasından dolayı eksiklik olarak değerlendirdi.Çorba servisi yapılmadan Şaduman hanım yine kayınvalide Fatma hanıma eti 15 dakikada pişirme konusunda üzerine gitti.

Çorbası ; Sakızlı Kabak Çorbasıydı.Zuhal Topal çorbanın yanında kızarmış ekmek servis edilmesini olumlu olarak değerlendirdi.Çorbayı üzerine kızarmış yağ ve dereotu ile servis etti.Şaduman Hanım,Zeynep hanım,Meryem Hanım ,Saliha Hanım çorbayı koyu olduğundan dolayı ve tadından dolayı beğenmediler. Zuhal Hanım ,Sakızlı Kabak Çorbasının tadını beğendiğini yalnız biraz koyu olduğunu belirtti.

Ara sıcaklar ; İçli Köfte,Portakallı Enginar,Ispanaklı Börek ikramı yapıldı.Ara sıcak servisinden önce Şaduman hanım ,Yarışmacı gelin hanım Fatma’nın mutfağına girmek istedi.Gelin Fatma hanım ,Şaduman hanımın girmesini istemediğini belirtti.Ara sıcak servisi biraz geç yapıldı.Şaduman hanım zamanlamayı ayarlayamamalarını eleştirdi.Meryem hanım içli köftenin kalın ver sert olduğunu, Saliha Hanım enginarın pişmediğini,Şaduman hanım içli köftenin tuzlu olduğunu belirtti.Meryem hanımla ,Şaduman Hanım puan verme üzerinden birbirleriyle tartıştılar.Meryem hanım Şaduman hanımın kendi günü için oynadığını söyledi.Gelin Fatma hanımın kayınvalidesi Fatma hanımın ara sıcaklarla ilgili yorumlarından dolayı tepki gösterdi.Zuhal Topal da kayınvalidelerin düşük puan vermesini eleştirdi.

Ana yemek ; Konak Kebabı , Erişteli Pilav , Semizotlu Çilekli Salata servisi yapıldı. Şaduman hanım ,Fatma hanım ile Zeynep hanımın ,haftanın en yüksek puanlarını Meryem hanıma vermelerini eleştirdi.Ana yemek servisi de geçikerek geldi.Şaduman hanım salatasının yağsız , kuru olduğunu eksik olarak değerlendirdi.Meryem Hanım salata sosunu çok beğendiğini belirtti.Zeynep hanım Konak kebabının tuzsuz olduğunu belirtti .Kayınvalide Fatma hanım tuzsuz olmadığını ifade etti.Şaduman hanım ve Zeynep Hanım pilavında çok tuzsuz olduğunu ifade ettiler.Saliha hanım lezzetinin güzel olduğunu belirtti.Zuhal Hanım yemeğin çozk lezzetli olduğunu ve çok beğendiğini ifade etti.Zuhal hanım salatayı ve sosunu da çok beğendi.Şaduman hanım konak kebabının çok basit olduğunu 15 dakikak da yapılabilecek bir yemek olduğunu ifade etti.Zeynep hanım salatayı semiz otlarınını saplarının durmasından dolayı beğenmediğini ifade etti.Meryem hanım çok beğendiğini ifade etti. Zuhal hanım salatayı ,sosunu çok beğendiğini farklı ve zor bir salata olduğunu söyledi.

Tatlısı ; Şambali Tatlısı ikram edildi. Saliha hanıma ,Zuhal hanım peçeteysiyle çatalı, kaşığıyla oynadığını söyledi. Saliha hanıma tatlı gelir gelmez inceledi.Saliha hanım şerbetini az buldu.Şaduman hanım tatlıyı bildiğini ,tatlının şerbetini tam çekmediğini daha sıkı bir tatlı olması gerektiğini belirtti. Meryem hanımda tatlının tatlısını çekmediğini,dağıldığını beğenmediğini söyledi.

Fatma Hanımın Puanlanması

02 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Çarşamba Yarışmacı Gelini Gülsem ve Kaynanası Meryem Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Fatma Hanıma , Zeynep Hanım 3 puan verdi.
 • Zeynep Hanımın verdiği puanı , Fatma hanım ve gelini Fatma çok şaşırdılar.Yemeklerin olmadığından dolayı verdiğini söyledi.
 • Gelin Fatma Hanıma , Saliha Hanım 3 puan verdi.
 • Saliha hanımın puanına hem kayınvalide hemde gelin Fatma hanım itiraz etti. Saliha hanım sadece ana yemeğinin olduğunu diğerlerinin olamadığını söyledi.Kayınvalide Fatma hanım ben senin gelinine 5 puan vermiştim diyerek itiraz etti.
 • Gelin Fatma Hanıma , Şaduman Hanım 3 puan verdi.
 • Şaduman Hanımın verdiği puana , gelin Fatma hanım hak etmediğini söyledi.Şaduman hanım yıldızlı bir puan oylaması yaptı.Gelin Fatma hanıma, Zuhal Hanım bu puanın niçin böyle verildiğini açıkladı.Kayınvalidesinin önce 6 puan sonrada üzerini silerek 4 puan vermesinden dolayı böyle olduğunu ifade etti.
 • Gelin Fatma Hanıma , Meryem Hanım 4 puan verdi.
 • Meryem hanımın verdiği puana , Kayınvalide Fatma Hanım şok oldu.Kayınvalide Fatma hanım ben senin gelinine 7 puan vermiştim diyerek itiraz etti.
 • Gelin Fatma Hanıma , Zuhal Topal’da 7 puan verdi.
 • Zuhal Topal Hanım da bazı eksiklerinin olduğunu belirterek 7 puan verdi.
 • Fatma Hanım günü toplamda 20 puanla kapattı.

3 Nisan Cuma Günü Zuhal Topal’la Sofrada 375.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Ceyda ve Kayınvalidesi Zeynep , kayınvalideleri ağırlayacak. 3 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 375.Bölümde Yarışmacı Gelin Ceyda Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.