19 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 343.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı?

Kader in menüsü

Denli ayran çorbası Sevgi hanım çorbanın kıvamını beğendi. Fakat buğdayları diri buldu. Gülseren hanım da buğdayları diri buldu. Fatma hanım çorbanın kıvamını beğendi. Biraz tuzsuz buldu.Şadiye hanımda çorbanın biraz daha pişmesi gerektiğini söyledi.

Ara sıcaklardan su böreğini Gülseren hanım ince buldu beğenmediğini söyledi. Pancar turşusunu beğenmediğini söyledi. Sevgi hanım ara sıcakları beğendi sadece turşu kavurmayı ara sıcak tabağına uygun bulmadığını söyledi.Şadiye hanım da ara sıcakları beğendi fakat turşu kavurmasını beğenmedi. Fatma hanım su böreğinin peynirini çok yoğun buldu. Kabak sarmasını da beğendi. Pancar kavurmasını çok ekşi bulduğunu söyledi.

Ana yemekte güveçte sulu köfteyi Sevgi hanım basit buldu.Gülseren hanım pilavı yavan buldu . Sulu köfteyi de lezzetsiz buldu. Şadiye hanım cacığı ekşi buldu.Fatma hanım yemeği beğendi. Pilavı biraz diri buldu.Zuhal hanım pilavı eleştirdi pilavı çok sade buldu. Lezzetsiz buldu.

Kadayıf dolmasını Şadiye hanım sert buldu. Sevgi hanım tatlının yumurta koktuğunu söyledi.Tatlının hamurlaştığını söyledi.Fatma hanım tatlının içinin çok yumuşak olduğunu söyledi. Zuhal hanım da tatlının hamurlaştığını söyledi.

  • Gelin Kader Hanıma , Şadiye Hanım6 puan verdi.
  • Gelin Kader Hanıma ,Gülseren Hanım 4 puan verdi.
  • Gelin  Kader Hanıma , Fatma Hanım 7 puan verdi.
  • Gelin  Kader Hanıma , Sevgi Hanım 6 puan verdi.
  • Gelin  Kader Hanıma , Zuhal Topal da 7 puan verdi. Kader Hanım günü toplamda 30 puanla kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.