19 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 364.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

16-20 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 20 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Deniz ve Kayınvalidesi Fatma hanım katıldılar. Zuhal Topal’la Sofrada 364.Bölüm de kayınvalideleri ağırlayacaklar. Mutfakta kayınvalide Fatma hanım gelini Deniz’i devamlı yönledirerek destek verdi.Yarışmacı Gelin Deniz ,ilk defa yaptığı Kastamonu yöresine özgü el açması Et Ekmeğini hazırladı.Bakalım kayınvalideler hangi yorumları yapacaklar.Kayınvalideler et ekmeğini beğenecekler mi?

Zuhal Topal’la Sofrada 364.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 364.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 364.Bölüm Yarışmacı Gelini Yemek Menüsü :

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Deniz Menüsü:

 • Terbiyeli Tavuk Çorbası
 • Et Ekmeği
 • Kaşarlı Mantar ve Brokoli
 • Dana Yatağında Parmentier
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Hindistan Cevizli Sütlü Tatlı

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Deniz Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Kayınvalideler yarışmacı gelin Deniz ‘in masası hakkında Arife hanım masasını şamdanlar ve çiçekten dolayı beğenmediğini belirtti.Mine hanım masayı beğendi ,Zöhre hanım masanın küçük olduğunu fakat masayı beğendiğini belirtti.Mine hanım yemek takımlarıyla bardakların uyumsuz olduğunu belirtti.Nezire hanım masa düzenini beğendiğini,çiçeğin büyük olduğunu belirtti. Mine hanım kendi masasına ,Arife hanımın 3 puan vermesini eleştirdi.Arife hanımda yemeklerini beğenmediği için 3 puan verdiğini söyledi. Arife hanım bu günkü yarışmaya biraz dolu gelmiş gibiydi.Fatma hanıma, kendi gelinine 5 puan verirken ,Mine Hanımın gelinine 6 puan vermesini eleştirdi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Masanın il yemeği Terbiyeli Tavuk Çorbasıydı.Mine hanım çorbanın kıvamının çok yoğun olduğunu , tavuk kokusunun çok belirgin olduğunu söyledi.Arife hanım çorbayı tuzsuz ve kıvamının koyu olduğunu belirtti. Zöhre hanım çorbanın kıvamını beğendiğini söyledi.Nezire hanımda çorbanın koyu olduğunu tadının güzel olduğunu söyledi.Zuhal hanımda çorbanın koyu ,biraz tuzsuz ve etlerinin iri olduğunu fakat tadının güzel olduğunu belirtti.

Ara sıcaklar Et Ekmeği , Kaşarlı Mantar ve Brokoli ikram etti ayrıca kayınvalidesinin yaptığı içili köfteyide ikram olarak sundu. Ara sıcaklar hakkında kayınvalidelerden Mine hanım Et ekmeğinin pişmediğini,kalın olduğunu ve çiğ olduğunu belirtti.İçli köfteyi ikram olarak getirdiğini belirtmemesi eleştirildi.Nezire hanım Et ekmeğinin çiğ olduğunu ,ununun dahi üzerinde olduğunu söyledi.Brokolinin yağının ,limonun eksik olduğunu söylediler.Arife hanımda Et Ekmeğinin çiğ olduğunu,brokoliyi beğendiğini söyledi. Zöhre hanım Et ekmeğini ve brokoliyi beğenmediğini belirtti. Kayınvalideler ara sıcakları genel olarak beğenmediklerini belirttiler.Etli Ekmeği tam pişmediği için beğenilmedi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Ana yemeği , Dana Yatağında Parmentier ,Sebzeli Bulgur Pilavı ve yanında Mevsim salatasını ikram etti . Mine hanım etinin gayet güzel piştiğini belirtti.Arife hanım etinin güzel piştiğinin fakat baharatının eksik olduğunu belirtti.Salatasını beğendiğini Zöhre hanım Dana Yatağında Parmentier yemeğinin etinin güzel piştiğini,bulgur pilavının sebzelerinin az olduğunu, sade bulgur pilavına benzediğini belirtti.Salatasının geç gelmesini de kayınvalideler eleştirdiler. Zuhal Topal Dana Yatağında Parmentier ‘in çok piştiğini üzerinin kuruduğunu belirtti.Patates püresinin lezzetinin az olduğunu belirtti.Salatasını beğendiğini söyledi. Dana Yatağında Parmentier ‘in olmadığını belirtti.Yarışmacı gelin Deniz’de sıcak ikram etmek için tekrar ısıttığı için kurumuş olabileceğini söyledi.Mine hanım Dana Yatağında Parmentier ‘i beğendiğini söyledi. Zöhre hanım ana yemeklerini beğenmediği belirtti.

Dana Yatağına Parmentier

Hindistan Cevizli Sütlü Tatlısını Arife hanım çok basit bir tatlı olduğu için eleştirdi. Zöhre hanım tatlısının kıvamını ve tadını beğendiğini söyledi.Kayınvalideler , Hindistan Cevizli Sütlü Tatlısını genel anlamda beğendiklerini söylediler.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

19 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada 364. Bölüm Yarışmacı Gelini Deniz ve Kaynanası Fatma Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Deniz Hanıma , Zöhre Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Deniz Hanıma , Mine Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Deniz Hanıma , Arife Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Deniz Hanıma , Nazire Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Deniz Hanıma , Zuhal Topal’da 6 puan verdi. Deniz Hanım günü toplamda 24 puanla kapattı.

20 Mart Cuma Günü Zuhal Topal’la Sofrada 365.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Dilek ve Kayınvalidesi Zöhre ,kayınvalideleri ağırlayacak. 20 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 365 .Bölümde Yarışmacı Gelin Dilek Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.