17 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 341.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı?

17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 21 Şubat 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacı Gelinleri ile Kaynanaları :

Yarışmacı Gelin Elif ‘in , Kayınvalidesi Gülseren Yarışmacı Gelin Zehra ‘nın , Kayınvalidesi Şadiye Yarışmacı Gelin Neriman’ın , Kayınvalidesi Kader Yarışmacı Gelin Fatma’nın , Kayınvalidesi Nuray Yarışmacı Gelin Ezgi ‘nin , Kayınvalidesi Sevgi

Zuhal Topal’la Sofrada 341.Bölüm Fragmanı, Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Elif’in Menüsü

17 Şubat 2020 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada programındaki ilk yarışmacı gelini Elif Hanım ve Kaynanamız Gülseren hanımın evine kaynanalar konuk olacak. Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 341.Bölüm

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Özlem ‘in Menüsü:

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Elif ‘in Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Köz Patlıcanlı Hünkar Çorbası ,Kayınvalide Neriman Hanım tarafından mama gibi olduğu fakat tadının güzel olduğu söylendi.Şadiye hanımda çorbayı beğenmediğini ifade etti. Kayınvalide Sevgi hanım çorbanın kıvamını ,tadını çok beğendiğini ifade etti. Kayınvalide Fatma hanım çorbayı beğenmediğini ifade etti.Neriman hanım ,çorbanın yanına mısır ekmeğinin olmadığını ayrıca tadını beğenmediğini söyledi.Mısır ekmeğinin altını yapıştırdığı için,ekmek dağılmıştı.Çorbayı tuzsuz ve soğuk buldular.

Ara sıcak olarak ; Otlu Kaygana , Cevizli Muhammara kayınvalideler değerlendirdi:

Neriman Hanım , otlu kaygananın , kaygana gibi olamadığını daha çok krebe benzediğini , Cevizli Muhammara yağsız,tuzsuz ve baharatının az olduğunu söyledi.Diğer kayınvalideler otlu kaygananın olmadığını, krep gibi olduğunu söyleyerek eleştirdiler. Muhammarayı tatsız bularak beğenmediler.

Ana yemekleri ; Ayvalı Ekşili Taraklık , Zerdeçallı Bademli Pirinç Pilavı , Mevsim Salatası ve Hurmalı İrmik Tatlısı kayınvalideler tarafından değerlendiriliyor :

Ana yemeği çukur tabakta servis ettiği için kayınvalideler tarafından eleştirildi. Ayvalı Ekşili Taraklının , etinin güzel piştiğini lezzetli olduğunu söylediler. Zerdeçallı Bademli Pirinç Pilavını genel olarak beğenmediler.Çünkü bademinin az olduğunu ,herkesin tabaklarına eşit badem koyulmadığını söylediler.Pilavının tane tane olmadığını söylediler.Salatasının tuzsuz olduğunu ve soslarının eksik olduğunu belirttiler.Yarışmacı gelin hanımı genel olarak yavaş ,eksiklerinin çok olduğunu söylediler. Hurmalı İrmik Tatlısını basit buldular.Fakat tadını beğendiklerini ,hurmanın irmiğe yakıştığını söyleyerek puanlamaya geçtiler.

17 Şubat 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Elif ve Kaynanası Gülseren Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

  • Gelin Elif Hanıma , Şadiye Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Elif Hanıma , Kader Hanım 5 puan verdi.
  • Gelin Elif Hanıma , Fatma Hanım 4 puan verdi.
  • Gelin Elif Hanıma , Sevgi Hanım 4 puan verdi.
  • Gelin Elif Hanıma , Zuhal Topal da 6 puan verdi. Elif Hanım günü toplamda 30 puanla kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.