17 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 362.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

16-20 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 20 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Çiğdem ve Kayınvalidesi Nezire hanım katıldılar.

Zuhal Topal’la Sofrada 362. Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 362.Bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada 361.Bölüm Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Çiğdem’in Menüsü:

 • Un Çorbası
 • Yoğurtlu Kıymalı Patates Mantısı
 • Yaprak Sarma
 • Güveçte Kaşarlı Tavuk Patlıcan
 • Kremalı Mantarlı Makarna
 • Mevsim Salatası
 • Magnolia

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Çiğdem’in Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Un çorbasını Mine hanım beğenmedi. Unun kavrulmadığını söyledi.Kıvamını çok sıvı buldu.Fatma hanım çorbanın kıvamını beğenmedi.Duru buldu.Zöhre hanım çorbayı yayla çorbasına benzetti.Arife hanım tadını tuzunu beğendi sadece kıvamını beğenmedi.Zuhal hanım da çorbayı beğenmedi.

Ara sıcaklardan yoğurtlu kıymalı patates mantısını Mine hanım beğendi. Yaprak sarmanın pişmediğini söyledi.Arife hanım da yaprak sarmasını sert buldu. Patates mantısını da kuru yağsız buldu.Fatma hanım yoğurtlu kıymalı mantının kıymasını çok kuru buldu.Yaprak sarmasını diri buldu.Gelin Çiğdem hanım ara sıcakların eleştirilmesine sinirlendi ve ben ne getirdiysem yemek zorundasınız dedi. Kayınvalideler gelinin bu lafına sinirlendiler. Mine hanım bizden özür dilesin dedi. Çiğdem özür dilemedi. Ben özür dileyecek bir şey yapmadım dedi.Zuhal hanım da sarmayı diri buldu.

Ana yemekte Güveçte Kaşarlı Tavuk Patlıcanı Fatma hanım patlıcanı yemeğe yakıştıramadı. Arife hanım makarnayı tuzsuz ve lezzetsiz buldu. Güveçte tavuğun patlıcanları erimiş buldu ve yağlı olduğunu söyledi.Zöhre hanım da makarnayı tuzsuz buldu.Mine hanım tavuğu beğendi makarnayı beğenmediğini söyledi.Salatanın sosunu az buldular. Zuhal hanım da makarnayı tuzsuz buldu. Tavuğuda çok yağlı bulduğunu söyledi.

Tatlı olarak magnoliayı Mine hanım hiç beğenmedi. Çok katı bulduğunu söyledi. Taş gibi olduğunu söyledi.Fatma hanımda tatlıyı beğenmedi.Arife hanım tatlının sunumunu beğenmedi.Kıvamını da çok yoğun buldu.Zöhre hanımda tatlıyı beğenmedi.Zuhal hanım da tatlıyı beğenmedi. Hem sunumunu hem de kıvamını eleştirdi.

17Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Salı Yarışmacı Gelini Çiğdem ve Kaynanası Nezire Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Çiğdem Hanıma , Zöhre Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Çiğdem Hanıma , Fatma Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Çiğdem Hanıma , Mine Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Çiğdem Hanıma , Arife Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Çiğdem Hanıma , Zuhal Topal’da 6 puan verdi. Çiğdem Hanım günü toplamda 22 puanla kapattı.

18 Mart Çarşamba Günü Zuhal Topal’la Sofrada 363.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin ……… ve Kayınvalidesi ……………………………….. ,kayınvalideleri ağırlayacak. 18 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 363 .Bölümde Yarışmacı Gelin ………………… Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.