16 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 361.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

16-20 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 20 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde yarışmacı gelin Duygu ve Kayınvalidesi Arife hanım Ankara’dan katıldılar.Gelin Duygu Mardinli kayın validesi Arnavut göçmeni olduklarını belirttiler.Yarışma menüsünde de bu iki kültürün yansımalarını sergilemiş.

16-20 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacı Gelinleri ile Kaynanaları : Yarışmacı Gelin Duygu , Kayınvalidesi Arife Yarışmacı Gelin Dilek , Kayınvalidesi Zöhre Yarışmacı Gelin Deniz , Kayınvalidesi Fatma Yarışmacı Gelin Gizem , Kayınvalidesi Mine Yarışmacı Gelin Çiğdem , Kayınvalidesi Nazire

Zuhal Topal’la Sofrada 361.Bölüm Fragmanı, Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacı Gelin Duygu

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Duygu’nun Menüsü:

 • Süzme yoğurtlu Köfteli Çorba
 • Irok (İçli Köfte)
 • Arnavut Mantısı
 • Salatalık Çanağında Haydari
 • Tantuni
 • Haşu (Bademli İçli Pilav)
 • Yeşillik Salatası
 • Harire
 • Red Velvet
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Duygu’nun Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Süzme yoğurtlu köfteli çorbasının geç gelmesini eleştirdiler.Mine hanım çorbayı çok sıvı buldu.Nanesinin eksik olduğunu söyledi.Zöhre hanım köftenin tadını beğenmedi. Kıymanın ekşimiş olduğunu söyledi. Kıvamını beğendiğini söyledi.Nezire hanım çorbayı ekşi buldu ama kıvamını beğendi.Fatma hanım çorbayı beğendi. Kıvamının ve tadını güzel buldu.Zuhal hanım çorbayı çok beğendi.Mine hanım servisin geç geldiğini söyledi.

Ara sıcakların sunumu beğenildi.Mine hanım içli köfteyi kuru bulmuş. Tereyağında kızartmadığı için eleştirdi.Fatma hanım içli köfteyi lezzetli buldu.Mine hanım arnavut mantısını da beğenmedi.Yoğurt olmadığı için eleştirdi.Haydariyi beğendi.Nezire hanım ara sıcakları beğendi.Zöhre hanım içli köfte dışındaki ara sıcakları beğendi.Zuhal hanım bütün ara sıcakları beğendi.

Ana yemeklerin sunumu çok beğenildi.Mine hanım pilavı tuzlu ve lapa buldu.Tantununin yanında pilavı beğenmediler.Mine hanım içindeki domatesleri çok büyük doğrandığını söyledi.Nezire hanım da pilavı tuzlu ve lapa buldu.Zöhre hanım pilavı lapa ve lezzetsiz buldu.Bademleri sert buldu.Tantunuyi beğendi. Fatma hanım pilavı lapa buldu.Tantuniyi soğuk buldu.Salatayı Mine hanım beğenmedi. Sönmüş olduğunu söyledi.Mine hanım tuzsuz ve bol limonlu buldu.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Tatlının iki çeşit olması eleştirildi.Fatma hanım tatlıları beğendi.Nezire hanım da beğendi.Zöhre hanım iki tatlıyı da beğendi.Mine hanım tatlıların sunumunu ve tatlarını beğendi.Zuhal hanım da ikisini de beğendi.

Harirer Tatlısı

16 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Duygu ve Kaynanası Arife Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Duygu Hanıma , Zöhre Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Duygu Hanıma , Fatma Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Duygu Hanıma , Mine Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Duygu Hanıma , Nazire Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Duygu Hanıma , Zuhal Topal’da 9 puan verdi. Duygu Hanım günü toplamda 31 puanla kapattı.

17 Mart Salı Günü Zuhal Topal’la Sofrada 362.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Çiğdem ve Kayınvalidesi Nezire ,kayınvalideleri ağırlayacak. 17 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 362 .Bölümde Yarışmacı Gelin .Çiğdem Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Zuhal Topal’la Sofrada 362.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.