15 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü 405.bölüm

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Finali

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü 405.Bölümü akşam saat: 20:30 da yayınlanacak.Bu hafta yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programı Corona virüsten dolayı artık, Zuhal Topal yarışmacıların evine gitmiyor.Önceden dezenfekte edilmiş bir evde yarışmacılar yemeklerini hazırlıyor. 15 Mayıs Cuma günü saat :16:00 da yayınlanması gereken final bölümü bu hafta ki değişiklikle akşam saat 20:30 da yayınlanacak. 15Mayıs 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek? Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek?

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Gelin Öznur Yumak

15 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada 405.Bölüm Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Öznur Yumak ve Kayınvalidesi Gülseren Yumak hanım katıldılar. Yarışmacı Gelin Öznur Yumak , 23 yaşında,2 yıllık evli,1 çocuk annesi,eli ağır ,Boşnak menüsüne güveniyor.Yarışmada iddialı olduğunu söylüyor. 15.000 TL ‘yi kazanacağını belirtiyor.

15 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada 405.Bölüm Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Öznur Yumak ve Kayınvalidesi Gülseren Yumak hanım katıldılar. Kayınvalidesi Gülseren Yumak boşnak kayınvalidemiz ,tuz bağımlısı,gelinine güvenemiyor.15 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümünde Yarışmacı Gelin Öznur Yumak ve Kayınvalidesi Gülseren Yumak kayınvalideleri ağırlayacak.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Zuhal Topal’la Sofrada 405.Bölüm 1.fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 405.Bölüm 1.fragmanı

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Öznur’un Yemek Menüsü

Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü
  • Terbiyeli Tavuk Suyu Çorbası
  • Ispanaklı Boşnak Böreği
  • Kırmızı Köz Biber Salatası
  • Boşnak Etli Kurufasulye
  • Bulgur Pilavı
  • Cacık
  • Çoban Salatası
  • Boşnak Tatlısı Dudove

Etli Bohça (Manisa)Kebabını Denediniz mi?

Manisa Kebabı
Yarışmacı Gelinin Yemek Masası

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Öznur’un Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa Yorumları : Aysel hanım masa düzenini beğenmedi. Eksiklerin olduğunu söyledi. Diğer kayınvalideler masa düzenini beğendi.Zuhal hanım da masa düzenini beğendi.

Çorbası : Terbiyeli tavuk çorbasını ikram etti.Aysel hanım çorbayı tuzsuz buldu ama kıvamını beğendi.Nezahat hanım da çorbanın tuzsuz olduğunu söyledi.Basit bir çorba olduğunu söyledi.Figen hanım da tuzsuz olduğunu söyledi. Lezzetsiz olduğunu söyledi.Şengül hanım kıvamını beğendi tuzsuz olduğunu söyledi. Zuhal hanım da çorbanın tuzsuz olduğunu söyledi.

Ara sıcaklar :Ispanaklı boşnak böreği ve kırmızı köz biber salatası ikram etti.Şengül hanım böreğin tuzlu olduğunu ve sert olduğunu söyledi. Salata da tuzlu olmuş dedi.Aysel hanım da yemeklerin tuzlu olduğunu söyledi. Nezahat hanım da çok tuzlu olduğunu böreğin de sert olduğunu söyledi.Figen hanım da böreğin tuzlu olduğunu söyledi. Böreğin basit kol böreği gibi olduğunu söyledi. Salatanın da ekşi ve lezzetsiz olduğunu söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Çikolatalı Kolay Yaşpasta Tarifimizi Denediniz mi?

Çikolatalı Pasta

Ana yemek :Boşnak etli kuru fasulye ve bulgur pilavı ikram etti. Salatalığı almayı unuttuğu için cacık ikram edemedi. Çoban salataya da salatalık koyulmamasını eksik menü olarak sayacaklarını söylediler.Figen Hanım ,kuru fasülyeden is kokusu geldiğini tatsız tuzsuz olduğunu ,cacıkta salatalığın olmadığını belirtti.Aysel Hanım cacıkta salatalık olmamasını eksik menü olarak değerlendireceğini ,Boşnak etli kuru fasulyenden is kokusu geldiğini ve final masasına yakışmadığını ,çoban salatasında salatalık olmamasını da eksik menü olduğunu söyledi. Nezehat Hanım Boşnak etli kuru fasulyeyi çok zor yediğini,tadının etten dolayı lezzetsiz olduğunu beğenemediğini ,pilavının yağsız lezzetsiz olduğunu belirtti.

Tatlısı : Boşnak Tatlısı Dudove ikram etti. Aysel Hanım tatlının üzeri çizik çizik olmalıydı ve içinin hamur olduğunu söyledi.Şengül Hanım şerbetinin az olduğunu beğenemediğini,Figen Hanım kalbura bastı gibi olduğunu,Nezehat Hanım şerbetini almadığını ,içinin hamur olduğunu söyledi.Yarışmacı gelin Öznur Hanım tatlının kurabiye gibi olması gerektiğini şerbetini tamamen çekmemesi gerektiğini belirtti.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından
Yarışmacı Gelin Kaç Puan Aldı?

15Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Cuma Yarışmacı Gelini Öznur Yumak ve Kaynanası Gülseren Yumak Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

Gelin Öznur Hanıma , Figen Hanım 10 puan verdi.
Gelin Öznur Hanıma , Aysel Hanım  4 puan verdi.
Gelin Öznur Hanıma , Şengül Hanım  4 puan verdi.
Gelin Öznur Hanıma , Nezehat Hanım 2 puan verdi.
Gelin Öznur Hanıma , Zuhal Topal   5 puan verdi.
Öznur Hanım Günü Toplamda 25 puanla kapattı
Zuhal Topal Sofrada Haftalık Yarışmacı Gelinlerin Verdiği Puanlar

15 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Haftalık Kayınvalidelerin Verdiği Puanlar

GELİNLERAyşegül  HanifeSevgi FerideÖznur
Zuhal Topal 58 65 
Figen x 36 10 
 Aysel3  x 7 4
Şengül3 x
Nezehat4 5 6 x 2
Gülseren5  6 4 x
Zuhal Topal Sofrada Haftalık Kayınvalidelerin Verdiği Puanlar
Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü

Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacı Gelinlerin Aldığı Toplam Puanlar

11 Mayıs PazartesiAyşegül RÜZGAR 20 puan ( ELENDİ )
12 Mayıs SalıHanife SOYTÜRK33 puan (LİDER)
13 Mayıs ÇarşambaSevgi BUDALAN TAN28 puan ( ELENDİ )
14 Mayıs PerşembeFeride AKSOY29 puan (ELENDİ )
15 Mayıs CumaÖznur YUMAK25 puan (ELENDİ )

15 Mayıs 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kim Kazandı?

Zuhal Topa’la Sofrada Finalist

15 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Aysel Hanımın ,Yarışmacı Gelini Hanife Soytürk 33 puan alarak haftanın Kazananı oldu.

Hatay Tepsi Kebabını Denediniz mi?

Tepsi Kebabı

Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Kazanan Gelini

Zuhal Topal 405.Bölüm Finalisti

15 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülünü Kayınvalide Aysel Arslantürk Hanımın ,Yarışmacı Gelini Hanife Soytürk 33 puan alarak haftanın Kazananı oldular. Yarışmacı Gelinimiz Hanife Soytürk Hanımı Tebrik Ediyoruz.

15 Mayıs 2020 Zuhal Topal Sofrada Final Bölümü Büyük Ödülü Kazanan Yarışmacı Gelinin Menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada Hanife Hanım
DİKKAT : Her gün yarışmada olanlarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.