14 Nisan Salı Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm

13-17 Nisan 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 17 Nisan 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.Bu bölümde Salı yarışmacı gelini Gülbeyaz ÖZTÜRK ve Kayınvalidesi Nejla ÖZTÜRK hanım katıldılar.

14 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Gülbeyaz ÖZTÜRK ve Kayınvalidesi Nejla ÖZTÜRK hanım katıldılar.Yarışmacı gelin Gülbeyaz 4 buçuk yıllık evli, 1 çocuk annesi ,temiz ve tutumlu.Gelinimiz Tokatlı ,İstanbul da yaşıyor .Mutfağı ise lezzet dolu ,yarışmaya kızı için katılıyor. Yarışmacı Gelin Gülbeyaz ÖZTÜRK Salı günü kayınvalideleri ağırlayacak.

14 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm Bu bölümde yarışmacı gelin Gülbeyaz ÖZTÜRK ve Kayınvalidesi Nejla ÖZTÜRK hanım katılıyor . Kayınvalidesi Nejla ÖZTÜRK 38 yıllık evli , 22 yıldır çalışıyor , Bayan giyim dükkanı çalıştırıyor , İstanbul ‘da yaşıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm Yarışmacı Gelinin Yemek Menüsü :

Zuhal Topal’la Sofrada 382.Bölüm Yarışmacı Gelin Gülben ÖZTÜRK’ün Yemek Menüsü
 • Kremalı Kaşarlı Domates Çorbası
 • Paçanga Böreği
 • Mantar Mantısı
 • Domates Soslu Patlıcan
 • Soslu Antrikot
 • Bademli Pirinç Pilavı
 • Çoban Salatası
 • Çilekli Magnolia

Paçanga Böreğimiz Tarifimizi Denediniz mi?

Paçanga Böreği

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Gülben ÖZTÜRK Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Masa Yorumları : Esma hanım masayı sade şık bulduğununu ve beğendiğini belirtti.Muazzez hanım masayı beğenmedi ,çiçeğinin çok küçük olduğunu söyledi.Hamide hanım masa düzenini beğendiğini belirtti.Çorba ikramından önce Nejla hanımın ,yarışmacı gelin Elvan hanıma 8 puan vermesi diğer kayınvalideler tarafından eleştirildi.Esma hanım ile Hamide hanım dünün puanları için söz atışması yaptılar.

Çorba : Kremalı Kaşarlı Domates Çorbası ikram etti.Esma hanım domatesin zamanı olmamasına rağmen neden domates çorbası yaptığını gelin hanıma sordu. Esma hanım domates çorbasını hazır olduğu için begenmedi.Çorba soğuk olduğu için kaşarlar erimemiş dedi. Gülsinem hanım çorbadan konserve kokusu geldiğini , kıvamının güzel olduğunu belirtti.Hamide hanım çorbanın tadının acı olduğunu ve soğuk olduğunu söyledi.Muazez hanım çorbanın konserve kokusu geldiğini ve soğuk olduğunu söyledi.

Ara Sıcaklar : Paçanga Böreği , Mantar Mantısı , Domates Soslu Patlıcan ikram etti.Paçanga böreğini herkes beğendi. Esme hanım mantarın konserve olmasını eleştirdi. Mantar mantısını çok diri buldu. Patlıcanı da lezzetsiz buldu.Muazzez hanım mantarları çok diri buldu. Patlıcan sosunu tuzsuz buldu.Hamide hanım mantar mantısını çiğ buldu. Patlıcanı da tuzsuz ve lezzetsiz dedi.Gülsinem hanım da ara sıcakları bğenmediğini söyledi. Zuhal hanım mantarları biraz daha pişmesi gerektiğini patlıcan dada lezzet eksikliği olduğunu söyledi. Paçanga böreğini lezzetli bulduğunu söyledi.

Ana Yemekler : Soslu Antrikot , Bademli Pirinç Pilavı ,Çoban Salatası ikram etti.Esma hanım bademlerin sert olduğunu , pilavın yağsız olduğunu belirtti.Gülsinem hanım etinin güzel pişmiş olduğunu olduğunu,pilavının yağsız olduğunu belirtti.Muazez hanım etini ve pilavını beğendi.Hamide hanım etinin güzel olduğunu , pilavınında güzel olduğunu söyledi.Zuhal hanım eti ve pilavı beğendi.

Tatlı : Zuhal hanım tatlıyı sunumunu ve lezzetini beğendi.Kayınvalideler de tatlıyı beğendiler.

14 Nisan 2020 Zuhal Topal Sofrada Salı Yarışmacı Gelini Gülben ÖZTÜRK ve Kaynanası Nejla ÖZTÜRK Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Gülben Hanıma , Esme Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Gülben Hanıma , Muazzez Hanım 7 puan verdi.
 • Gelin Gülben Hanıma , Gülsinem Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Gülben Hanıma , Hamide Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Gülben Hanıma , Zuhal Topal’da 6 puan verdi. Gülben günü toplamda 30 puanla kapattı.

DİKKAT : LÜTFEN GOOGLE ‘de “zuhal topalla sofrada yemekchefs” yazarak arayınız.

DİKKAT : Her gün yarışmada olanlarla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Karamelli Üç Renk Puding Tarifimizi Denediniz mi?

Karamelli Üç Renk Puding

15 Nisan Çarşamba Günü Zuhal Topal’la Sofrada 383.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Özge ve Kayınvalidesi Esme ,kayınvalideleri ağırlayacak. 15 Nisan 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 383 .Bölümde Yarışmacı Gelin Özge Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.