12 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 359.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

09-13 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 13 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

Zuhal Topal’la Sofrada 359.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topalla Sofrada 359. Bölüm Fragmanı

12 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 359.Bölüm ,Yarışmacı Gelin Sibel Özayyıldız , Kayınvalidesi Miyeser Özayyıldız ,kayınvalideleri ağırlayacak. Kayınvalideler sofra düzeninden,çorbadan,ara sıcaklardan , ana yemeklerden ve tatlıdan ne kadar memnu olacaklar ve kaç puan verecekler? Yemeklerle ilgili hangi eleştiriler gelecek ?Yarışmacı gelin menüsünü yetiştirebilecek mi?Tüm bu soruların cevaplarını burada bulabileceksiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 359.Bölüm Fragmanı, Yarışmacı Gelini Sibel’in Yemek Menüsü :

 • Yayla Çorbası
 • Köy Peynirli Börek
 • Mücver
 • Güveçte Kuşbaşı
 • Şehriye Pilavı
 • Kış Salata
 • Kaymaklı Revani

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Zeliha’nın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Kayınvalideler Sibel’in masasını çok basit buldular.Davet sofrasına uygun olmadığını söylediler.Yayla çorbasını Nurhan hanım çok ekşi buldu. Engin hanım çorbayı katı ve ekşi buldu. Zuhal hanımda çorbanın çok ekşi olduğunu söyledi.Elife hanım lezzetsiz buldu.İrez hanım kıvamını beğendi. Fakat tadını ekşi bulduğunu söyledi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Ara sıcakta börekler yanık olduğu için kayıvalideler yiyemedi. Çok sert ve kuru olduğunu söylediler.Elife hanım ara sıcakları özensiz buldu.Mücveri de beğenmediğini söyledi.Engin hanım ikisini de beğenmedi.Böreği çok kalın buldu.Nurhan hanım böreği çok kalın buldu.İçinin hamur olduğunu söyledi.İrez hanım mücveri beğendi.

Ana yemekte Nurhan hanım pilavı beğenmedi.Eti de çok kuru buldu.Lezzetsiz olduğunu söyledi.Elife hanım pilavı tuzsuz ve yavan olduğunu söyledi. Eti de lezzetsiz buldu.İrez hanım pilavı kuru buldu. Salatayı da sossuz buldu.Engin hanım hiç bir şeyi beğenmediğini söyledi.Salatanın da lezzetsiz olduğunu söyledi.Zuhal hanım da yemekleri beğenmediğini söyledi.

Tatlıyı Engin hanım beğenmedi .Şerbeti fazla buldu. Kabarmadığını söyledi.İrez hanım tadını beğendi.Nurhan hanım tatlıyı beğenmedi. İnce buldu.Kayınvalideler tatlı tepsisini görmek istedi. Gelin tepsiyi getirdiğinde tatlının yandığını gördüler.

12 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Perşembe Günü Yarışmacı Gelini Sibel ve Kaynanası Miyesser Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Sibel Hanıma , İrez Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Sibel Hanıma , Elife Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Sibel Hanıma , Nurhan Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Sibel Hanıma , Engin Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Sibel Hanıma , Zuhal Topal da 5 puan verdi. Yarışmacı Gelin Sibel Hanım günü toplamda 19 puanla kapattı.
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

13 Mart Cuma Günü Zuhal Topal’la Sofrada 360.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Elif Cesaret ,Kayınvalidesi EnginCesaret ,kayınvalideleri ağırlayacak. 13 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 360.Bölümde Yarışmacı Gelin Elif Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.