10 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 357.Bölüm Kaynana Puanları Bölüm Fragmanı

10 Mart 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 13 Mart 2020 Cuma günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

Zuhal Topal’la Sofrada 357.Bölüm Fragmanı

Zuhal Topalla Sofrada 357.Bölüm Fragmanı

10 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 357.Bölüm , Yarışmacı Gelini Nur Eda Hanım ve kayınvalidesi Elife Hanım ,kayınvalideleri ağırlayacak. Kayınvalideler sofra düzeninden,çorbadan,ara sıcaklardan , ana yemeklerden ve tatlıdan ne kadar memnu olacaklar ve kaç puan verecekler? Yemeklerle ilgili hangi eleştiriler gelecek ?Yarışmacı gelin menüsünü yetiştirebilecek mi?Tüm bu soruların cevaplarını burada bulabileceksiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 357.Bölüm Fragmanı, Yarışmacı Gelini Nur Eda’nın Yemek Menüsü :

 • Patlıcan Kavurmalı Çorba
 • Kıymalı Çiğ Börek
 • Pancarlı Bulgur Salatası
 • Ballı Kanat
 • Patates Graten
 • Brokoli Salatası
 • Ankara Sarması

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Nur Eda ‘nın Menüsü:

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Nur Eda’nın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Patlıcan kavurmalı çorba İrez hanım çorbayı beğenmedi. Çorbanın çok tatlı olduğunu söyledi.Miyesser hanımda çorbanın kıvamını beğendi ama tadını beğenmediğini söyledi.Engin hanım çorbanın tadını beğendi. Nurhan hanım çorbayı beğendi.Ara sıcakların geç gelmesini eleştirdiler.İrez hanım böreği çok kuru buldu.Salatayı beğendi. Engin hanım çiğ böreği ve salatayı beğendi. Miyesser hanım böreği beğenmedi. Salatayı beğendi. Nurhan hanım çiğ böreğin soğan koktuğunu söyledi.Böreğin kalın olduğunu söylediler. Zuhal hanım da salatayı beğendi. Böreği lezzetsiz ve kuru bulduğunu söyledi.

Ana yemekte ballı kanat ve patates gratenin sunumu geç yapıldı. Servisler hep gecikti.Engin hanım kanatları beğenmedi. Patatesi tuzlu buldu.Nurhan hanım salatanın sosunu eksik buldu. Kanatları çok baharatlı buldu. Patatesi de tuzlu buldu.Zuhal hanım da tavuk kanatları acı buldu. İrez hanım tavuk kanatlarının tüylerinin üzerinde olduğunu söyledi.Yemiyeceğini söyledi.Miyesser hanım da kanatlarda tüy olduğunu söyledi. Lezzetsiz olduğunu söyledi. Çok acı olduğunu söyledi.

Ankara tatlısını Nurhan beğendi hafif buldu. Tatlıyı bütün kayınvalideler beğendi.

10 Mart 2020 Zuhal Topal Sofrada Salı Günü Yarışmacı Gelini Nur Eda ve Kaynanası Elife Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Nur Eda Hanıma , İrez Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Nur Eda Hanıma , Nurhan Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Nur Eda Hanıma , Miyesser Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Nur Eda Hanıma , Engin Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Nur Eda Hanıma , Zuhal Topal da 5 puan verdi. Yarışmacı Gelin Nur Eda Hanım günü toplamda 22 puanla kapattı.

10 Mart Salı Günü Zuhal Topal’la Sofrada 358.Bölüm Fragmanı Yarışmacı Gelin Zeliha Diker ve Kayınvalidesi Nurhan Diker ,kayınvalideleri ağırlayacak. 10 Mart Zuhal Topal’la Sofrada 358.Bölümde Yarışmacı Gelin Zeliha Diker Kayınvalidelerden kaç puan alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.