06 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 334.Bölüm Yemek Tarifleri Kaynana Puanları Kim Birinci Olacak Bölüm Fragmanı?

Zuhal Topal Sofrada

06 Şubat 2020 Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada 334.Bölümünde Yarışmacı Gelin Eda hanım, bu gün kayınvalideleri ağırlayıp yemekleriyle yüksek puanları toplamaya çalışacak. Yarışma öncesi Zuhal Topal , Yarışmacı Gelin Eda’yı mutfağında ziyaret etti. Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

334.Bölüm Fragmanı

06 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 334 .Bölüm Fragmanı ,Gelinler ,Kayınvalideler Puanları ,Yarışmacı Gelin Eda’nın Menüsü

Eda’nın Menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada 06 Şubat 2020 Cuma günü yarışmacı gelini Eda Hanım ile kayınvalide Filiz hanım’ın evine kaynanalar konuk oldu. Yarışmacı gelin Eda , kayınvalideleri yemekleriyle memnun edebilecek mi?

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Eda’nın Menüsü : Zuhal Topal’la Sofrada 06 Şubat 2020 Cuma günü yarışmacı gelini Eda Hanım ile kayınvalide Filiz hanım’ın evine kayınvalideler konuk oldu.

 • Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Eda’nın Menüsü :
 • Domates Çorbası
 • Zeytinyağlı Lahana Sarması
 • El Açması Boşnak Böreği
 • Mütebbel
 • Patates Püresi
 • Dana İncik
 • Yeşil Salata
 • Elmalı Profiterol

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Eda ‘nın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Kayınvalidelerin , domates çorbasıyla ilgili görüşleri;Şefika Hanım çorbasının ekşi ,kıvamının iyi olduğunu söyledi.Ziyafet hanım ekşi olduğunu belirtti fakat kıvamını ,tadını beğendi.Güneş hanım ve Çiseli Hanım da kıvamının güzel olduğunu fakat ekşi olduğunu ifade ettiler. Zuhal Hanım domates çorbasını beğendiğini fakat yanında da kızarmış ekmek olsaydı daha iyi olacağını ifade etti.

Ara sıcak olarak ; Zeytinyağlı Lahana Sarması , El Açması Boşnak Böreği ve Mütebbel kayınvalideler değerlendirdi:

Ara sıcak olarak ; Şefika Hanım Boşnak böreğinin yufkasını beğendi fakat içini beğenmedi.Boşnak böreğinin böyle olamaması gerektiğini ifade etti.Ziyafet hanım böreğin sıradan patatesli bir börek olduğunu ifade etti.Lahana sarmasının kolay olduğunu tadının güzel buldu . Mütebbeli de beğenmediğini ifade etti. Güneş hanım ve Çiseli Hanım Mütebbel’den is kokusu aldıklarını söylediler. Güneş hanım lahanayı tatsız tuzsuz buldu.Ara sıcakları beğenmedi.

Ana yemekleri ; Dana İncik , Patates Püresi ,Yeşil Salatası ve Tatlısı Elmalı Profiterol kayınvalideler tarafından değerlendiriliyor :

06 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 334 .Bölüm ,Yarışmacı Gelin Eda Hanımın ana yemekleri ve tatlısı kayınvalideler tarafından değerlendirilerek , Kayınvalideler Puanlarını verecekler. Masaya Ziyafet hanımın espirileri renk kattı.Gelininin yemeklerini yetiştiremeyeceğini kendisininde tahmin ettiğini ve yemeğin yetişmediğini söyledi. Pazartesinin yaşanmamış olduğunu söyledi. Güneş Hanım sofrada yemeği beğendiğini söylerken tek tek sohbette etinin haşlama et olduğunu ve yemeği beğenmediğini söyledi.Menüsünün çok kolay olduğunu ifade etti. Şefika hanım ana yemeği beğendiğini fakat boşnak böreğinin olmadığını bir kez daha belirtti. Çiseli Hanım ana yemeğin yanında pilav olması gerektiğini ifade etti. Zuhal Topal ,Dana İncik , Yeşil Salatasını ve patates püresini çok güzel olduğunu belirtti. Elmalı Profiterol tatlısını Güneş Hanım,Çiseli Hanım ve Şefika Hanım beğenmediklerini ifade ettiler.Ziyafet hanım tatlıyı basit olarak değerlendirdi.

Kayınvalideler Puan Veriyor

06 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 334.Bölüm Yarışmacı Gelin Eda ‘nın Menüsü ,Kayınvalidelerin Puanları

06 Şubat 2020 Perşembe günü Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Eda ve Kayınvalidesi Filiz Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Zarina Hanıma , Ziyafet Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Çiseli Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Güneş Hanım 7 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Şefika Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Zuhal Topal da 9 puan verdi. Eda Hanım günü toplamda 33 puanla kapattı.

06 Şubat 2020 Perşembe Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Eda Hanım ve Kayınvalidesi Filiz Hanım ,334.bölüm gününü 33 puanla kapatarak haftayı lider kapatacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.