05 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 333.Bölüm Yemek Tarifleri Kaynana Puanları Kim Birinci Olacak Bölüm Fragmanı?

04 Şubat 2020 Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada 333.Bölümünde Yarışmacı Gelin Zarina bu gün kayınvalideleri ağırlayıp yemekleriyle yüksek puanları toplamaya çalışacak. Yarışma öncesi Zuhal Topal Zarina’yı mutfağında ziyaret etti.Zarina ,Zuhal Topal’ı Kırgızıstan ‘a özgü yemeklerle karşıladı. Kayınvalidesi boşnak mantısı ikram etti. Kayınvalidesi ,Zarina ‘nın çok kıskanç olduğunu söyledi.Zarina bunu onayladı.Kayınvalide Şefika Hanım iki geliniyle birlikte aynı apartmanda oturduğunu belirtti. Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Zuhal Topal Sofrada 333.Bölüm

5 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 333.Bölüm Fragmanı ,Gelinler ,Kayınvalideler Puanları ,Yarışmacı Gelin Zarina ‘nın Menüsü

Zarina ‘nın Menüsü

Zuhal Topal’la Sofrada 05 Şubat 2020 Çarşamba günü yarışmacı gelini Zarina Hanım ile kayınvalide Şefika hanım’ın evine kaynanalar konuk oldu. Zarina kayınvalideleri yemekleriyle memnun edebilecek mi?

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Zarina’nın Menüsü : Zuhal Topal’la Sofrada 05 Şubat 2020 Çarşamba günü yarışmacı gelini Zarina Hanım ile kayınvalide Çiseli hanım’ın evine kayınvalideler konuk oldu.

 • Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Zarina’nın Menüsü :
 • Düğün Çorbası
 • Kırgız Mantısı
 • Lor Peynirli Şakşuka
 • Patates Salatası
 • Kaymaklı Soslu Bonfile Fajita
 • Arpa Şehriyeli Havuçlu Pirinç Pilavı
 • Gavurdağı Salatası
 • Balkabağı Tatlısı
Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

Kayınvalidelerin ,Yarışmacı Gelin Zarina ‘nın Yemekleriyle ilgili Yorumları :

Kayınvalidelerin , düğün çorbasıyla ilgili görüşleri;Filiz Hanım çorbasının et koktuğunu ve tuzsuz olduğunu söyledi.Ziyafet hanım tuz olduğunu belirtti fakat kıvamını ,tadını beğendi.Güneş hanım tuzsuz,lezzetsiz ve tadının hoş olmadığını belirterek beğenmediğini ifade etti.Çiseli tuz olduğunu ve beğenmediğini ifade etti. Zuhal Hanım düğün çorbasını beğendiğini ifade etti.

Ara sıcak olarak ; Kırgız Mantısı ,Lor peynirli Şakşuka ve Patates Salatasını kayınvalideler değerlendirdi:

Ara sıcakları, Filiz hanım beğenmedi.İsimleriyle yapılan yemeklerin aynı olmadığını ifade etti.Ziyafet hanım ara sıcakların basit olduğunu söyledi.Güneş hanım da isimlerle yapılan yemeklerin aynı olmadığını belirtti.Ayrıca patates salatasının davet sofrasında değil ,gün menüsüne uygun olduğunu söyledi.Çiseli Hanım yapılan yemeklerin menüye uygun olmadığını söyledi. Zuhal Topal ‘da ara sıcakları beğenmedi.

Ana yemekleri ; Kaymaklı Soslu Bonfile Fajita , Arpa Şehriyeli Havuçlu Pirinç Pilavı , Gavurdağı Salatası ve Balkabağı Tatlısı kayınvalideler tarafından değerlendiriliyor :

Kaymaklı Soslu Bonfile Fajitası kayınvalideler tarafından eti beğenildi.Fakat kaymak tadını alamadıklarını ve Fajita gibi olmadığını söylediler.Yemeği çok basit buldular. Özellikle Gavurdağı Salatasına yeşil soğan eklemesinden dolayı salatanın olmadığını söyleyerek eleştirdiler. Arpa Şehriyeli Havuçlu Pirinç Pilavını kayınvalideler diri buldular ve beğenmediler. Balkabağı Tatlısını tahin ve üzerine ceviz ekleyerek ikram etti.Filiz hanım tatlının altının pişmediğini sert olduğunu söyleyerek eleştirdi. Zuhal Topal tatlının tam kıvamında pişdiğini,güzel olduğunu belirtti.Güneş hanım çok kolay bir tatlı olduğunu söyledi. Kayınvalideler genel anlamda tatlıyı beğendiler.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından
Kayınvalideler Zarina ‘ya Puan Veriyorlar

5 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 333.Bölüm Gelinler ,Kayınvalideler Puanları ,Yarışmacı Gelinin Menüsü Puanlandı.

05 Şubat 2020 Çarşamba Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Zarina ve Kayınvalidesi Şefika Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Zarina Hanıma , Ziyafet Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Çiseli Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Güneş Hanım 6 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Filiz Hanım 5 puan verdi.
 • Gelin Zarina Hanıma , Zuhal Topal da 7 puan verdi. Zarina Hanım günü toplamda 28 puanla kapattı.

05 Şubat 2020 Çarşamba Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Zarina ve Kayınvalidesi Şefika Hanım , günü 28 puanla kapatarak finale kalma umutlarını malesef yitirmiş görünüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.