03-07 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 331.Bölüm Yemek Tarifleri Kaynana Puanları Kim Birinci Olacak Bölüm Fragmanı?

Zuhal Sofrada

03-07 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 331.Bölüm Fragmanı ,Gelinler ,Kayınvalideler

03-07 Şubat 2020 Zuhal Topal Sofrada Yarışma Programı her hafta hafta içi 16:00 ile 19:00 arasında her gün bir başka eve misafir olup gelinlerin yaptığı yemekleri kaynanalarla birlikte tadan ve yemeklere puanlar vererek haftanın birincisini belirleyip 15 bin TL ödül veren Zuhal Topal’la Sofrada programında gelin ve kaynanalar merak konusu oldu.Zuhal Topal’la Sofrada 03-07 Şubat Haftası Yarışmacı gelinler yemek tarifleri ,Kaynanaların gelinlere verdiği puanları buraya yazıp sizleri bilgilendireceğiz.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da 03-07 Şubat 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programında Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalarını özellikle sizlere tanıtacağız ve sizleri bilgilendireceğiz.Gelinlerin yemek tariflerini ve kaynanaların verdikleri Puanları Buradan sizlerle paylaşacağız. Her haftanın fragmanını yayınlayacağız.

Zuhal Topal Sofrada 331.bölüm

03-07 Şubat 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki Yarışmacı Gelinler ile Kaynanalar çok renkli olacağa benziyor. Zuhal Topal’la Sofrada programında 03-07 Şubat 2020 Pazartesi günü hangi gelin ipi göğüsleyip büyük ödüle ulaşabilecek.Bu hafta hangi kaynana kime kaç puan verecek sizleri bilgilendireceğim.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

03-07 Şubat 2020 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programındaki 03-07 Şubat 2020 Pazartesi gününün ilk yarışmacı gelin ve Kaynanamız: Zuhal Topal’la Sofrada 03-07 Şubat 2020 Pazartesi günü yarışmacı gelini Özlem Hanım ile kayınvalide Ziyafet hanım’ın evine kaynanalar konuk olacak.

Zuhal Topal Sofrada Özlem’in Menüsü

Zuhal Topal Sofrada Yarışmacı Gelini Özlem ‘in Menüsü :

 • Isırgan Çorbası
 • Kıymalı Börek
 • Çerkez Tavuğu
 • Muhammara (Acuka)
 • Bozbaş(Iğdır’a Özgü)
 • Fıstıklı ,Bademli Saray Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Omaç Helvası (Iğdır’a Özgü)

Zuhal Topal’la Sofrada 03 Şubat 2020 Pazartesi günü yarışmacı gelini Özlem’in Ispanak Çorbasının kayınvalideler pişmediğini , özleşmediğini ,soğuk olduğunu ve beğenmediklerini belirttiler . Ara sıcak , Kıymalı Börek,Çerkez Tavuğu , Muhammara (Acuka) beğenilmedi. Muhammara çok acı bulundu.Salatalar çok geç geldi. Ana yemeğin nohutlarının kabukları çıkmış ve konserve nohut kullandığı için eleştirildi.Omaç helvasını güneş hanım hiç beğenmedi az kavrulmuş dedi. Filiz hanım helvayı şekersiz buldu.Az kavrulmuş dedi.Helvayı hiç bir kayın valide beğenmedi.

Bu Sayfamızı Gördünüz mü? >>  Brownie Kurabiye Arda'nın Mutfağından

03-07 Şubat 2020 Zuhal Topal Sofrada Pazartesi Yarışmacı Gelini Özlem ve Kaynanası Ziyafet Hanım Kim den Kaç Puan aldı?

 • Gelin Özlem Hanıma , Çiseli Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Özlem Hanıma , Şefika Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Özlem Hanıma , Güneş Hanım 4 puan verdi.
 • Gelin Özlem Hanıma , Filiz Hanım 3 puan verdi.
 • Gelin Özlem Hanıma ,Zuhal Topal da 5 puan verdi. Özlem Hanım günü toplamda 18 puanla kapattı.

Gelin Özlem Hanım ve Kaynanası Ziyafet Hanım, Çiseli Hanımın , Şefika hanımın, Güneş Hanımın ve Filiz Hanımın verdiği puanlara itiraz ederek memnuniyetsizliklerini dile getirdi.Fakat tabi ki sonuç değişmedi.Gelin Özlem Hanım 03 Şubat 2020 Pazartesi günkü yarışmayı toplamda 18 puanla tamamladı.

03-07 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada 331.Bölüm Yemek Tarifleri Kaynana Puanları Kim Birinci Olacak Bölüm Fragmanı?” için 2 yorum

  • Şubat 10, 2020 tarihinde, saat 9:26 pm
   Permalink

   Didem hanım teşekkür ederim.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.